Filtreerimine

Hind
Tarviku tüüp
Kaubamärk Vakoss× Goobay×
1 - 24 kuvatud 134-st
Filtreeri Sorteeri:
Goobay Portable Network Cable Reel Extension 50m
197,02 / tk
Ainult e-poest
Goobay Portable Network Cable Reel Extension 50m
  • Kaabli pikkus: 50 m
Goobay DisplayPort Cable Mini DP To HDMI 2m White
15,16 / tk
Ainult e-poest
Goobay DisplayPort Cable Mini DP To HDMI 2m White
  • Esimene kaabliühendus: Mini DisplayPort male
  • Teine kaabliühendus: HDMI A male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Goobay ATX/eATX Power Adapter 20-pin Female to 24-pin Male
9,12 / tk
Ainult e-poest
Goobay ATX/eATX Power Adapter 20-pin Female to 24-pin Male
  • Esimene kaabliühendus: 24-pin BTX
  • Teine kaabliühendus: ATX 24pin Male
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Vakoss Adapter HDMI to HDMI Black
2,50 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Adapter HDMI to HDMI Black
  • Esimene kaabliühendus: HDMI male
  • Teine kaabliühendus: HDMI female
Vakoss Cable DisplayPort / HDMI Black 2m
8,62 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable DisplayPort / HDMI Black 2m
  • Esimene kaabliühendus: HDMI male
  • Teine kaabliühendus: Displayport male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Goobay Wall Socket HDMI To HDMI White
8,58 / tk
Ainult e-poest
Goobay Wall Socket HDMI To HDMI White
  • Esimene kaabliühendus: HDMI A female
  • Teine kaabliühendus: HDMI A female
Vakoss Cable USB 3.0 to USB-C Black 1m
7,58 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable USB 3.0 to USB-C Black 1m
  • Esimene kaabliühendus: USB 3.0 Type C male
  • Teine kaabliühendus: USB 3.0 C male
  • Kaabli pikkus: 1 m
Goobay Adapter HDMI / DVI-D Nickel Plated
2,90 / tk
Ainult e-poest
Goobay Adapter HDMI / DVI-D Nickel Plated
  • Esimene kaabliühendus: HDMI female
  • Teine kaabliühendus: DVI-D male
Vakoss Cable HDMI to HDMI-micro Black 1m
5,10 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable HDMI to HDMI-micro Black 1m
  • Esimene kaabliühendus: HDMI male
  • Teine kaabliühendus: Micro HDMI male
  • Kaabli pikkus: 1 m
Vakoss Cable VGA to VGA Black 2m
4,80 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable VGA to VGA Black 2m
  • Esimene kaabliühendus: VGA Male
  • Teine kaabliühendus: VGA male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Vakoss Cable HDMI to HDMI Black 3m
4,50 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable HDMI to HDMI Black 3m
  • Esimene kaabliühendus: HDMI male
  • Teine kaabliühendus: HDMI male
  • Kaabli pikkus: 3 m
Goobay Cable CAT 5e U/UTP  RJ45 0.25m Grey
1,77 / tk
Ainult e-poest
Goobay Cable CAT 5e U/UTP RJ45 0.25m Grey
  • Esimene kaabliühendus: RJ-45 8P8C
  • Teine kaabliühendus: RJ-45 8P8C
  • Kaabli pikkus: 0.25 m
Vakoss Cable IEC60320-1 to Schuko 1.8m
4,00 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable IEC60320-1 to Schuko 1.8m
  • Esimene kaabliühendus: IEC-320 C13
  • Teine kaabliühendus: Schuko
  • Kaabli pikkus: 1.8 m
Vakoss Cable Coax to Coax White 2 m
3,80 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable Coax to Coax White 2 m
  • Esimene kaabliühendus: Coax male
  • Teine kaabliühendus: Coax male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Vakoss Cable Coax to Coax White 5m
3,40 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable Coax to Coax White 5m
  • Esimene kaabliühendus: Coax male
  • Teine kaabliühendus: Coax male
  • Kaabli pikkus: 5 m
Vakoss Coaxial Cable Coax to Coax White 2 m
3,10 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Coaxial Cable Coax to Coax White 2 m
  • Esimene kaabliühendus: Coax Female
  • Teine kaabliühendus: Coax male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Vakoss Cable USB / USB Black 1.8m
2,02 / tk
Ainult e-poest
Vakoss Cable USB / USB Black 1.8m
  • Esimene kaabliühendus: USB 2.0 A male
  • Teine kaabliühendus: USB 2.0 A female
  • Kaabli pikkus: 1.8 m
Goobay ATX/eATX power Adapter 24-pin female to 20-pin male
2,83 / tk
Ainult e-poest
Goobay ATX/eATX power Adapter 24-pin female to 20-pin male
  • Esimene kaabliühendus: 24-pin BTX
  • Teine kaabliühendus: 24-pin female
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Goobay Power Cable Molex Male To Fan 2x12V+2x5V 0.15m
1,73 / tk
Ainult e-poest
Goobay Power Cable Molex Male To Fan 2x12V+2x5V 0.15m
  • Esimene kaabliühendus: 4 pin Molex male
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Goobay Extension Cable PCIe Female To PCIe Male 0.44m
2,24 / tk
Ainult e-poest
Goobay Extension Cable PCIe Female To PCIe Male 0.44m
  • Esimene kaabliühendus: PCIe 8pin female
  • Teine kaabliühendus: PCIe 8pin male
  • Kaabli pikkus: 0.44 m
Goobay Extension Cable Fan Male To Fan Female 0.15m
1,72 / tk
Ainult e-poest
Goobay Extension Cable Fan Male To Fan Female 0.15m
  • Esimene kaabliühendus: 4 pin
  • Teine kaabliühendus: 4 pin
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Goobay Cable USB Type C To VGA 1.8m black
15,48 / tk
Ainult e-poest
Goobay Cable USB Type C To VGA 1.8m black
  • Esimene kaabliühendus: USB Type-C male
  • Teine kaabliühendus: VGA 15 pin male
  • Kaabli pikkus: 1.8 m
Goobay Optical Fiber Cable LC/SC Multimode OM3 2m
8,60 / tk
Ainult e-poest
Goobay Optical Fiber Cable LC/SC Multimode OM3 2m
  • Esimene kaabliühendus: LC/UPC
  • Teine kaabliühendus: SC/UPC
  • Kaabli pikkus: 2 m
Goobay DisplayPort Cable DP To Mini DP 2m White
7,21 / tk
Ainult e-poest
Goobay DisplayPort Cable DP To Mini DP 2m White
  • Esimene kaabliühendus: Displayport
  • Teine kaabliühendus: Mini Displayport
  • Kaabli pikkus: 2 m
1 3 4 5 ...
1 - 24 kuvatud 134-st