Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Kaabli pikkus, m
Esimene kaabliühendus LC Optic×
Näita tooteid TOP toode×
Kuvatud: 1
Sorteeri:
Good Connections Optical Fiber Cable LC/SC Multimode OM3 100m
240,00 / tk
Ainult veebis
TOP toode
Good Connections Optical Fiber Cable LC/SC Multimode OM3 100m
  • Esimene kaabliühendus: LC Optic
  • Teine kaabliühendus: SC Optic
  • Kaabli pikkus: 100 m
Kuvatud: 1