Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Pistikupesade arv
Kaabli pikkus, m
Maanduskontaktid
Energiaklass
Energia efektiivsusklassi märgitakse G'st kuni A+++'ni. Kusjuures A+++ (rohelist värvi) tarbib kõige vähem elektrienergiat ja G (punane) tarbib kõige rohkem elektrienergiat.
Ekraani eraldusvõime tüüp
Ekraani eraldusvõime
Resolutsioonist sõltub pildi ja teksti selguse teravus. Mida suurem resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.
Ekraani kuju
3D funktsioon
Funktsioon, mis võimaldab luua teleriekraanile kolmemõõtmelise kujutise.
Taustvalgus
Ambilight tehnoloogia projekteerib teleka taga ja külgedel paiknevale seinale ekraaniga kohandatavat valgustust, muutes vaatamise nauditavamaks ja avardades seeläbi ekraanil kuvatavat.
"Smart TV"
SmartTV võimaldab kasutada interneti ressursse nagu Facebook, Skype, Twitter, CatchUpTV, Netflix, Online Apps, Youtube ja HbbTV.
Installitud operatsioonisüsteem
See funktsioon võimjaldab telekas kasutada Androidi pakutavaid võimalusi (surfata internetis, kasutada rakendusi).
3,5 mm kõrvaklappide pesa
WiFi Direct liides
Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita. WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.
WiDi-liides
WiDi võimaldab ühendada televiisoriga teisi seadmeid juhtmevabalt. Näiteks saate näha teleriekraanil sama pilti, mis on teie arvutis.
DLNA
DLNA on standard, mis võimaldab seadmel luua juhtmevaba ühendus teiste DLNA standardile vastavate seadmetega.
NFC
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal.
Ülekoormuse kaitse
HDMI-pistikupesade arv
WiFi-liides
Bluetooth-liides
Kaubamärk Qoltec×
1 - 48 kuvatud 65-st
Sorteeri:
Qoltec Power Strip 1.4m White 50266
14,82 / tk
Laos
Ainult veebis
Qoltec Power Strip 1.4m White 50266
  • Pistikupesade arv : 4
  • Kaabli pikkus: 1.4 m
  • Maanduskontaktid: Jah
  • Lülitiga: Ei
Qoltec HDMI v2.0 A Male 10m
76,01 / tk
Ainult veebis
Uus
Qoltec HDMI v2.0 A Male 10m
  • Esimene kaabliühendus: HDMI
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 10 m
Qoltec USB 3.1 Type-C Adapter 3 x USB 3.1 / HDMI / USB-C
68,74 / tk
Ainult veebis
Qoltec USB 3.1 Type-C Adapter 3 x USB 3.1 / HDMI / USB-C
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: 3 x USB 3.1 A Female / HDMI / USB-C
  • Kaabli pikkus: 0.26 m
Qoltec 50430 USB 3.1 Type-C to HDMI / USB 3.0 / USB 3.1 Type-C
42,20 / tk
Ainult veebis
Qoltec 50430 USB 3.1 Type-C to HDMI / USB 3.0 / USB 3.1 Type-C
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: USB-C / HDMI / USB 3.0
  • Kaabli pikkus: 0.2 m
Qoltec Active Splitter HDMI 1 To 4 Black
37,38 / tk
Ainult veebis
Qoltec Active Splitter HDMI 1 To 4 Black
  • Esimene kaabliühendus: HDMI
  • Teine kaabliühendus: HDMI x4
  • Kaabli pikkus: 0 m
Qoltec DisplayPort v1.4 Cable Black 3m
13,63 / tk
Ainult veebis
Qoltec DisplayPort v1.4 Cable Black 3m
  • Esimene kaabliühendus: Displayport
  • Teine kaabliühendus: Displayport
  • Kaabli pikkus: 3 m
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
13,50 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 2A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5mm x 2.5mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec Power Strip 2m Black 53993
19,68 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Strip 2m Black 53993
  • Pistikupesade arv : 6
  • Kaabli pikkus: 2 m
  • Maanduskontaktid: Jah
  • Lülitiga: Jah
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
15,74 / tk
Ainult veebis
Qoltec Monitor Cable SVGA to SVGA 3m
  • Esimene kaabliühendus: VGA Male
  • Teine kaabliühendus: VGA male
  • Kaabli pikkus: 3 m
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
19,97 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 60W 5.5 x 2.5 Black 1.2m
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Teine kaabliühendus: Nėra
  • Kaabli pikkus: 1.2 m
Qoltec Cable USB 3.1 / DVI White 2m
29,05 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable USB 3.1 / DVI White 2m
  • Esimene kaabliühendus: USB 3.1 C male
  • Teine kaabliühendus: DVI male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Qoltec Printer Cable USB to USB Blue 1m
29,47 / tk
Ainult veebis
Qoltec Printer Cable USB to USB Blue 1m
  • Esimene kaabliühendus: USB 3.0 A male
  • Teine kaabliühendus: USB 3.0 B male
  • Kaabli pikkus: 1 m
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to ST/UPC 50/125 OM2 2m
10,49 / tk
Ainult veebis
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to ST/UPC 50/125 OM2 2m
  • Esimene kaabliühendus: LC/UPC
  • Teine kaabliühendus: ST/UPC
  • Kaabli pikkus: 2 m
Qoltec Cable USB 3.1 C Male / HDMI Male 2m White
28,09 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable USB 3.1 C Male / HDMI Male 2m White
  • Esimene kaabliühendus: USB 3.1 C male
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 2 m
Qoltec AC Adapter 7A 5.5 x 2.5/Euro Black
22,62 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 7A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec AC Adapter 7A 5.5 x 2.1/Euro Black
18,05 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 7A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.5/Euro Black
17,09 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 6A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
15,40 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 5A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec AC Adapter 3A 5.5 x 2.5/Euro Black
18,94 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 3A 5.5 x 2.5/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec AC Adapter 3A 5.5 x 2.1/Euro Black
15,36 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 3A 5.5 x 2.1/Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec Cable USB-C to USB Black 0.25 m
12,32 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable USB-C to USB Black 0.25 m
  • Esimene kaabliühendus: USB 3.1 C
  • Teine kaabliühendus: USB 3.0 A female
  • Kaabli pikkus: 0.25 m
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
13,92 / tk
Ainult veebis
Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA Black 0.2m
  • Esimene kaabliühendus: Micro HDMI male
  • Teine kaabliühendus: VGA female
  • Kaabli pikkus: 0.2 m
Qoltec Power Strip 1.4m White 50267
15,47 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Strip 1.4m White 50267
  • Pistikupesade arv : 6
  • Kaabli pikkus: 1.4 m
  • Maanduskontaktid: Jah
  • Lülitiga: Jah
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 25W 1.3A 19V 51774
14,02 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 25W 1.3A 19V 51774
  • Esimene kaabliühendus: AC/DC
  • Kaabli pikkus: 1.75 m
Qoltec 50171 Surge Protector w/ Foot Switch
15,61 / tk
Ainult veebis
Uus
Qoltec 50171 Surge Protector w/ Foot Switch
  • Pistikupesade arv : 7
  • Lülitiga: Jah
  • Maanduskontaktid: Jah
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 40W 2.1A 19V 51775
14,02 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Adapter for LG Monitor 40W 2.1A 19V 51775
  • Esimene kaabliühendus: AC/DC
  • Kaabli pikkus: 1.75 m
Qoltec Cable DisplayPort / Mini DisplayPort Black 1.8m
11,27 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable DisplayPort / Mini DisplayPort Black 1.8m
  • Esimene kaabliühendus: Mini DisplayPort
  • Teine kaabliühendus: Displayport
  • Kaabli pikkus: 1.8 m
Qoltec Cable Displayport / Displayport Black 1.5m
12,10 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable Displayport / Displayport Black 1.5m
  • Esimene kaabliühendus: Displayport 1.3 male
  • Teine kaabliühendus: Displayport 1.3 male
  • Kaabli pikkus: 1.5 m
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode SC/UPC to SC/UPC 50/125 OM2 1m
5,15 / tk
Ainult veebis
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode SC/UPC to SC/UPC 50/125 OM2 1m
  • Esimene kaabliühendus: SC/UPC
  • Teine kaabliühendus: SC/UPC
  • Kaabli pikkus: 1 m
Qoltec Power Strip 1.4m White 50265
10,28 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Strip 1.4m White 50265
  • Pistikupesade arv : 8
  • Kaabli pikkus: 1.4 m
  • Maanduskontaktid: Jah
  • Lülitiga: Jah
Qoltec Power Strip 1.4m White 50268
17,09 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Strip 1.4m White 50268
  • Pistikupesade arv : 8
  • Kaabli pikkus: 1.4 m
  • Maanduskontaktid: Jah
  • Lülitiga: Jah
Qoltec Cable DisplayPort / DisplayPort 2m
10,70 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable DisplayPort / DisplayPort 2m
  • Esimene kaabliühendus: Displayport
  • Teine kaabliühendus: Displayport
  • Kaabli pikkus: 2 m
Qoltec Surge Protector 4 Outlet Black 2.5m
7,91 / tk
Ainult veebis
Qoltec Surge Protector 4 Outlet Black 2.5m
  • Pistikupesade arv : 4
  • Lülitiga: Jah
  • Ülekoormuse kaitse : Ei
  • Maanduskontaktid: Jah
Qoltec Surge Protector 6 Outlet Black 2.5m
7,86 / tk
Ainult veebis
Qoltec Surge Protector 6 Outlet Black 2.5m
  • Pistikupesade arv : 6
  • Lülitiga: Jah
  • Ülekoormuse kaitse : Ei
  • Maanduskontaktid: Jah
Qoltec Power Adapter for Samsung 42W 3A 14V 51773
13,88 / tk
Ainult veebis
Qoltec Power Adapter for Samsung 42W 3A 14V 51773
  • Esimene kaabliühendus: AC/DC
  • Kaabli pikkus: 1.1 m
Qoltec Cable Reel 4 outlets 15m
18,11 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable Reel 4 outlets 15m
  • Pistikupesade arv : 4
  • Kaabli pikkus: 15 m
  • Maanduskontaktid: Jah
  • Lülitiga: Ei
Qoltec Surge Protector for Rack 19" with CB 1U 16A PDU 6 Outlet 2m
16,04 / tk
Ainult veebis
Qoltec Surge Protector for Rack 19" with CB 1U 16A PDU 6 Outlet 2m
  • Pistikupesade arv : 6
  • Lülitiga: Jah
  • Ülekoormuse kaitse : Jah
  • Maanduskontaktid: Jah
Qoltec AC Adapter 3.5 x 1.35 / Euro Black 1.4m
6,51 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 3.5 x 1.35 / Euro Black 1.4m
  • Esimene kaabliühendus: 3.5 mm x 1.35 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
  • Kaabli pikkus: 1.4 m
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.1 / Euro Black 1.4m
8,33 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.1 / Euro Black 1.4m
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.1 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
  • Kaabli pikkus: 1.4 m
Qoltec Surge Protector for Rack 19" 1U 10A PDU 8xIEC C13 2m
19,00 / tk
Ainult veebis
Qoltec Surge Protector for Rack 19" 1U 10A PDU 8xIEC C13 2m
  • Pistikupesade arv : 8
  • Lülitiga: Jah
  • Ülekoormuse kaitse : Jah
  • Maanduskontaktid: Jah
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 2m
9,81 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable Displayport to HDMI Black 2m
  • Esimene kaabliühendus: HDMI 19 pin male
  • Teine kaabliühendus: Display port male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Qoltec Cable USB 3.1 / DisplayPort White 2m
18,17 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable USB 3.1 / DisplayPort White 2m
  • Esimene kaabliühendus: Displayport
  • Teine kaabliühendus: USB 3.1 C male
  • Kaabli pikkus: 2 m
Qoltec Adapter USB / USB-micro
8,34 / tk
Ainult veebis
Qoltec Adapter USB / USB-micro
  • Esimene kaabliühendus: Micro USB female
  • Teine kaabliühendus: USB male
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
9,60 / tk
Ainult veebis
Qoltec AC Adapter 5.5 x 2.5 / Euro Black
  • Esimene kaabliühendus: 5.5 mm x 2.5 mm
  • Teine kaabliühendus: Euro
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 5m
7,10 / tk
Ainult veebis
Qoltec Cable LC/UPC to LC/UPC Multimode 50/125 OM2 Duplex 5m
  • Esimene kaabliühendus: LC/UPC
  • Teine kaabliühendus: LC/UPC
  • Kaabli pikkus: 5 m
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
17,79 / tk
Ainult veebis
Qoltec CAT 6a S/STP Cable Yellow 3m
  • Esimene kaabliühendus: RJ-45 8P8C
  • Teine kaabliühendus: RJ-45 8P8C
  • Kaabli pikkus: 3 m
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 3m
9,93 / tk
Ainult veebis
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM3 3m
  • Esimene kaabliühendus: LC/UPC
  • Teine kaabliühendus: LC/UPC
  • Kaabli pikkus: 3 m
Qoltec SC-LC Optic Patch Cable Yellow 1m
8,60 / tk
Ainult veebis
Qoltec SC-LC Optic Patch Cable Yellow 1m
  • Esimene kaabliühendus: SC/UPC
  • Teine kaabliühendus: LC/UPC
  • Kaabli pikkus: 1 m
1 - 48 kuvatud 65-st