Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Kaabli pikkus, m
Pinge , V
Maanduskontaktid
Lülitiga
Energiaklass
Energia efektiivsusklassi märgitakse G'st kuni A+++'ni. Kusjuures A+++ (rohelist värvi) tarbib kõige vähem elektrienergiat ja G (punane) tarbib kõige rohkem elektrienergiat.
Ekraani eraldusvõime tüüp
Ekraani eraldusvõime
Resolutsioonist sõltub pildi ja teksti selguse teravus. Mida suurem resolutsioon, seda kvaliteetsem on pilt.
Ekraani kuju
3D funktsioon
Funktsioon, mis võimaldab luua teleriekraanile kolmemõõtmelise kujutise.
Taustvalgus
Ambilight tehnoloogia projekteerib teleka taga ja külgedel paiknevale seinale ekraaniga kohandatavat valgustust, muutes vaatamise nauditavamaks ja avardades seeläbi ekraanil kuvatavat.
"Smart TV"
SmartTV võimaldab kasutada interneti ressursse nagu Facebook, Skype, Twitter, CatchUpTV, Netflix, Online Apps, Youtube ja HbbTV.
Installitud operatsioonisüsteem
See funktsioon võimjaldab telekas kasutada Androidi pakutavaid võimalusi (surfata internetis, kasutada rakendusi).
HDMI-pistikupesade arv
HDMI võimaldab televiisoriga ühendada DVD ja Blue-ray mängija või mõne teise seadme ühendamist, mida on võimalik HDMI abil ühendada. HDMI edastab nii heli kui ka pilti.
3,5 mm kõrvaklappide pesa
WiFi-liides
WiFi on juhtmeta võrguühendus.
WiFi Direct liides
Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita. WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.
Bluetooth-liides
DLNA
DLNA on standard, mis võimaldab seadmel luua juhtmevaba ühendus teiste DLNA standardile vastavate seadmetega.
NFC
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal.
Ülekoormuse kaitse
Esimene kaabliühendus USB-C× SC/UPC× SATA×
1 - 24 kuvatud 158-st
Filtreeri Sorteeri:
Delock 2.5" SATA 22-pin to M.2 NGFF Adapter w/ Enclosure
27,90 / tk
Ainult e-poest
Delock 2.5" SATA 22-pin to M.2 NGFF Adapter w/ Enclosure
  • Esimene kaabliühendus: SATA
  • Teine kaabliühendus: M.2 female
  • Kaabli pikkus: 0 m
Qoltec USB 3.1 Type-C Adapter 3 x USB 3.1 / HDMI / USB-C
72,77 / tk
Ainult e-poest
Qoltec USB 3.1 Type-C Adapter 3 x USB 3.1 / HDMI / USB-C
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: 3 x USB 3.1 A Female / HDMI / USB-C
  • Kaabli pikkus: 0.26 m
Belkin USB-C to HDMI Adapter Black
73,33 / tk
Ainult e-poest
Belkin USB-C to HDMI Adapter Black
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
i-Tec USB-C 3.1 Dual 4K HDMI Video Adapter
38,20 / tk
Ainult e-poest
i-Tec USB-C 3.1 Dual 4K HDMI Video Adapter
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 0.3 m
Digitus USB Type-C 4in1 Multiport Video Converter
47,64 / tk
Ainult e-poest
Digitus USB Type-C 4in1 Multiport Video Converter
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: D-SUB / DVI / HDMI / DisplayPort
  • Kaabli pikkus: 0.2 m
Platinet USB-C to VGA Adapter Black
19,00 / tk
Ainult e-poest
Uus
Platinet USB-C to VGA Adapter Black
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: VGA
LogiLink USB-C to VGA w/ Power Delivery
55,84 / tk
Ainult e-poest
LogiLink USB-C to VGA w/ Power Delivery
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: VGA
  • Kaabli pikkus: 0.14 m
Manhattan USB-C to DisplyPort Adapter Cable 152471
40,69 / tk
Ainult e-poest
Manhattan USB-C to DisplyPort Adapter Cable 152471
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: Displayport
  • Kaabli pikkus: 2 m
Manhattan USB Type-C To SATA Adapter
40,57 / tk
Ainult e-poest
Manhattan USB Type-C To SATA Adapter
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: SATA
  • Kaabli pikkus: 0.35 m
ATEN USB-C to 4K HDMI Adapter UC3008-AT
47,30 / tk
Ainult e-poest
ATEN USB-C to 4K HDMI Adapter UC3008-AT
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
Qoltec 50430 USB 3.1 Type-C to HDMI / USB 3.0 / USB 3.1 Type-C
47,20 / tk
Ainult e-poest
Qoltec 50430 USB 3.1 Type-C to HDMI / USB 3.0 / USB 3.1 Type-C
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: USB-C / HDMI / USB 3.0
  • Kaabli pikkus: 0.2 m
i-Tec USB-C to HDMI Cable C31CBLHDMI60HZ
22,70 / tk
Ainult e-poest
i-Tec USB-C to HDMI Cable C31CBLHDMI60HZ
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 1.5 m
i-Tec USB-C HDMI Travel Adapter PD/Data
39,00 / tk
Ainult e-poest
i-Tec USB-C HDMI Travel Adapter PD/Data
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
Sandberg USB-C to HDMI Cable 2m White
35,00 / tk
Ainult e-poest
Sandberg USB-C to HDMI Cable 2m White
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 2 m
Manhattan USB-C to HDMI Monitor Cable 152235
31,00 / tk
Ainult e-poest
Manhattan USB-C to HDMI Monitor Cable 152235
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 1 m
Digitus USB Type-C to VGA Adapter
16,00 / tk
Ainult e-poest
Digitus USB Type-C to VGA Adapter
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: VGA
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Corsair Premium Individually Sleeved SATA Cable Type 4 (Gen 3) Red
16,61 / tk
Ainult e-poest
Corsair Premium Individually Sleeved SATA Cable Type 4 (Gen 3) Red
  • Esimene kaabliühendus: SATA
  • Kaabli pikkus: 0.75 m
Corsair Premium Individually Sleeved SATA Cable Type 4 (Gen 3) White/Black
16,61 / tk
Ainult e-poest
Corsair Premium Individually Sleeved SATA Cable Type 4 (Gen 3) White/Black
  • Esimene kaabliühendus: SATA
  • Kaabli pikkus: 0.75 m
I-Tec USB-C Metal HUB + HDMI
24,70 / tk
Ainult e-poest
I-Tec USB-C Metal HUB + HDMI
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: HDMI
  • Kaabli pikkus: 0.7 m
Lanberg NC-1000-02
15,62 / tk
Ainult e-poest
Lanberg NC-1000-02
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: RJ-45
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to SC/UPC 50/125 OM4 10m
15,20 / tk
Ainult e-poest
Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to SC/UPC 50/125 OM4 10m
  • Esimene kaabliühendus: SC/UPC
  • Teine kaabliühendus: LC/UPC
  • Kaabli pikkus: 10 m
Lanberg USB Type-C To DVI Dual Link Adapter Black 15cm
14,66 / tk
Ainult e-poest
Lanberg USB Type-C To DVI Dual Link Adapter Black 15cm
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: DVI
  • Kaabli pikkus: 0.15 m
Maclean MCTV-840 USB-C to HDMI / USB 3.0 / USB-C Adapter
17,80 / tk
Ainult e-poest
Maclean MCTV-840 USB-C to HDMI / USB 3.0 / USB-C Adapter
  • Esimene kaabliühendus: USB-C
  • Teine kaabliühendus: USB-C / HDMI / USB 3.0
  • Kaabli pikkus: 0.1 m
Gembird Dual Power Supply Adapter SATA A-PSU2S-01
7,95 / tk
Ainult e-poest
Gembird Dual Power Supply Adapter SATA A-PSU2S-01
  • Esimene kaabliühendus: SATA
  • Teine kaabliühendus: ATX 24pin Female
1 3 4 5 ...
1 - 24 kuvatud 158-st