Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Tootegrupis Kingitused naistele ei leitud vasteid

Otsi uuesti

Parimad kingitused naistele

Pole kahtlustki, et iga naine teie elus väärib vaid parimat. Kui aga on vaja leida talle – oma abikaasale, tüdruksõbrale, emale, õele, parimale sõbrannale või teismelisele tütrele - ideaalne kingitus, võib tunduda pea võimatu leida midagi, mis oleks sama eriline kui tema ise. Siinkohal jagame teile lihtsaid näpunäiteid, mida kinke valides silmas pidada, et leiaksite kingitused igale naisele oma elus, olenemata sellest, kas külvate teda armastusega üle tema sünnipäeval, jõuludel, sõbrapäeval või mõnel muul olulisel tähtpäeval.
 
Parimad kingitused naistele seisnevad pigem tähelepaneliku žesti tegemises kui tohutute summade kulutamises. Väärt kinke võib leida ka soodsalt ja nii ei tähenda odav hind kindlasti mitte kehva kingitust. Lõppude lõpuks, kuna viimaste aasta jooksul on juhtunud nii palju, tõestab tõeliselt läbimõeldud ja südamega tehtud kingitus, et hoolite temast ja suudate olla talle toeks ka kõige keerulisematel ja halvimatel aegadel.

Miks on õige kingituse valik tähtis?

Küsite, et miks on õige kingituse valik nii oluline? Vastus on väga lihtne – uuringutest selgub, et halva ning läbimõtlemata kingituse tegemine võib teie suhteid oluliselt kahjustada. Kõlab kurjakuulutavalt, eks! Seega tasub võtta endale õige kingituse valimiseks aega ja ost alati hoolikalt läbi mõelda. Kingituse tegemise võtmesõnaks olgu personaalsus, seega tasub alati lähtuda kingisaajast ning valida välja just selline asi, mida tema võiks armastada.

Mida jälgida naisterahvale kinki valides?

Hea kingituse tegemisel on mitu väga olulist komponenti ja asjale tuleb läheneda vägagi individuaalselt. Nii peab silmas pidama mille jaoks te kinki otsite, kui vana on kingisaaja, millised on tema huvid ja seda, kellele see kingitus mõeldud on – kas emale, õele, sõbrannale või hoopis teie abikaasale.
  • Mille jaoks kinki otsite? – kõige sagedamini tehakse kingitusi just tähtpäevade puhul ja igal neist on omad väikesed erisused, mida silmas pidada. Kui naistepäevaks ja valentinipäevaks tasub tähelepanu pöörata romantiliste ideede suunas, siis jõulud on hea aeg mõelda ka kastist väljapoole ning miks mitte teha üks humoorikas kingitus, mis tooks kingisaajale palju nalja ning naeru.
  • Kingisaaja vanus – kuigi naise vanus on teema, millel ükski viisakas härrasmees pikalt ei peatu, on see siiski oluline kriteerium kingi valimisel.
  • Huvid – kui kingisaajal on mõne asja vastu väga kirglik huvi või on tal mõni põnev harrastus, siis on see parim koht, kus ammutada väärt kingiideed. See on kindla peale minek ja nii ei saa kingi valikuga kunagi ebaõnnestuda, sest lähtepunktiks on midagi, mida kingisaaja armastab. 
  • Vajadus – ideaalne variant on kinkida midagi, mille järele kingisaajal on konkreetne vajadus või on ta ise soovi avaldanud. Nii näiteks saab uude korterisse kolinud sõbrannale sünnipäevaks kinkida mõne kvaliteetse kodumasina, mille ostmisega ta ise muidu võib-olla ei kiirustakski. Praktilised kingitused tasuvad ennast alati ära.

Mida kinkida naisele?

Iga naine teie elus on omamoodi unikaalne ning mängib selles mitmeid erinevaid rolle. Nii on igal tähtpäeval olenevalt kingisaajast oma väike nüanss.

Kingitused naistele sünnipäevaks

Kingituse eest ei peaks välja käima kogu varandust, sest enamik naisi hindab žesti rohkem kui seda, kui palju see maksis. Mõte on tõesti see, mis loeb ja eriti just sünnipäevakingi puhul. Eelistage kingitust, mis oleks personaalne ning näitaks, et hoolite. Siin mõned kingiideed.
 
Ehted on universaalne kingiidee, mis sobib nii kallimale, emale, õele kui ka sõbrannale olgu siis sünnipäevaks, emadepäevaks või hoopiski jõuludeks. Kuna ehete valik on tohutult lai, siis on iga väike lisainformatsiooni kild väga oluline ja aitab teil paremini orienteeruda. Seega tasuks tähelepanu pöörata alljärgnevatele küsimustele:
  1. Kuld või hõbe? Igal naisel on väga kindel eelistus, kui asi puudutab ehete metalli, seega pange tähele, milliseid ehteid nad kannavad ning valige alati vastavalt.
  2. Kiviga või kivita? Nii nagu on omad eelistused ehete metalli osas, eelistavad mõned naised kividega ning mõned kivideta ehteid. Kui soovite veelgi personaalsemat kingitust, siis miks mitte uurida, mis on kingisaaja sünnikivi.
  3. Kas on mingi kindel stiil või trend, mida ta armastab ning järgib? Olgu selleks siis gooti, ​​viktoriaanlik või ultramoodne minimalistlik - pange tähele, millist stiili kingisaaja oma riietuses järgib ning milliseid ehteid eelistab. Ja miks mitte uurida, milline on tema suhe kodumaiste disainerehetega.
Kui kunagi arvati igal naisel olevat üks ja ainus signatuurlõhn, siis tänapäeval on lähenemine hoopis teine. Parfüüm on osa iga naise visiitkaardist, mida valitakse vastavalt riietusele, sündmusele ja loomulikult ka tujule. Kõige lihtsam viis leidmaks õiget parfüümi on uurida, mida kingisaaja seni on kandnud ning millised on tema lemmiklõhnad. Nii saate otsida sarnaste lõhnanootidega parfüüme ning šanss, et valikuga õnnestute, on kordades suurem. 
 
Nutikell on suurepärane kingitus aktiivsele naisele, kes peab lugu tervislikest eluviisidest, spordist ning mugavusest. Nutikell on suurepärane abimees, kes aitab hoida silma peal erinevatel tervisenäitajatel ning sportlikel saavutustel. Ja mis kõige parem, kell sobib kingiks nii kallimale, emale, sõbrannale kui ka õele.
 
Miks mitte anda särtsu juurde ühele olulisele naisele oma elus ning kinkida talle sünnipäevaks elektriline tõukeratas, mis ta kerge vaevaga ja väledalt igasse sihtpunkti toimetab. Hea kingiidee naisele, kes peab lugu kiirusest ja mugavusest.

Kingitused naistele jõuludeks

Ühel naisel ei saa kunagi olla liiga palju erinevaid potsikuid ning kreemipurke ja nii on dekoratiivkosmeetika lihtne, kuid kindel valik. Näo- ja kehakreemid, erinevad seerumid, dušigeelid ning magusalt lõhnavad vannivahud – mis saaks veel mõnusam olla. Kinkekomplekt on hea võimalus kõik head tooted ühes kaunilt dekoreeritud pakendis soetada. Lisaks veel mõnusa aroomiga küünal ja lõõgastav kodune spaa õhtu võib alata.
 
Ilu- ja kehahooldusseadmed on iga naise arsenalis olulisel kohal – olgu selleks föön, lokitagid või juustesirgendaja, epilaator või elektriline hambahari. Uusim tehnoloogia on alati väärt kingiidee ja lisaks väga praktiline. Eriti juhul kui kingisaaja on just kurtnud, et tema föön andis otsad ja tal oleks hädasti uut vaja.
 
Miks mitte oma kallile õele või teismelisele tütrele kinkida jõuludeks juhtmevaba kõlar, et ta saaks oma lemmikmuusikat nautida kõikjal – metsas matkates, sõpradega rannas pikniku pidades või kus ja millal iganes.
 
Aga miks mitte nõelravimatt? Vaid mõni minut päevas aitab leevendada valu, lõdvestada lihaseid ning ergutada vereringet. Hea ning originaalne kingiidee emale või ämmale, kes hoolib oma tervisest ja kellele kuluks üks torkiv lõõgastus marjaks ära. Ja mitte ainult jõuludeks vaid ka emadepäevaks.

Kingitused naistele aastapäevaks

Aastapäevad on olulised verstapostid iga paarisuhte jaoks ning nende tähistamine on vägagi sümboolne ja seega tasub kingiideed otsides hoolikalt mõelda. Siduge näiteks kingitus mõne ühise mälestuse või sümboliga, mis teie mõlema jaoks olulist väärtust kannab. 
 
Valige kingitused, mis räägivad teie ühist lugu. Nagu näiteks raamitud pilt teie kõige esimesest kohtumisest. Või näiteks ehe, kuhu graveeritud sisse kuupäev, mil otsustasite üheskoos oma eluteed jätkata või miks mitte valmistada oma südamedaamile eriline CD, kuhu peale olete kogunud kõik need laulud, mis teie suhte algusaastaid meenutavad. Laske oma fantaasial lennata ja uskuge, huvitavad ideed tulevad teie juurde.

Kingitused naistele valentinipäevaks

Valentinipäevaks aga ka naistepäevaks on paslikud romantilised kingitused. Ja mis oleks veel romantilisem, kui üllatus.
 
Seadke valmis parfüüm koos kauni ehtega, kus väikese kirjakesega, et ootate oma kallimat kokkulepitud ajal ja kohas. Kui ta sinna saabub on teil näpus bukett tema lemmiklilli ja te suundute romantilisele õhtusöögile. Õhtu lõpetuseks lasete kodus vanni täis kuuma vett, süütate küünlad ning naudite teineteise seltskonda koos klaasikese vahuveiniga. Kas ei kõla mitte hästi!
 
Läbimõeldud ning hoolega ettevalmistatud kingitus või üllatus lööb iga naise pahviks. Ning miks mitte kõike seda oma kallimale pakkuda.

Mida naisele mitte kinkida?

Potid, pannid, triikrauad ja muud kodumasinad jäägu esialgu kinginimekirja lõppu ja üllatage endale olulist naist hoopiski ühe väga personaalse ning läbimõeldud kingitusega, mis puudutaks tema hinge. Vältige kingitusi mis oleksid labased, pilkavad või ebavajalikud. Naljakad kingid tasuvad ennast ära vaid siis, kui kingisaaja ka naljast aru saab. Sest teie eesmärgiks ei ole kingisaajas pettumust valmistada, ega ju?
 
Et mitte endale liigset stressi tekitada, alustage kinkide valikuga varakult! Kuna jõulud ei ole enam mägede taga, tutvu K-rauta e-poe laia tootevalikuga juba täna ja leia kõik meelepärane jõuluvana kingikotti kodust lahkumata!

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Millised on parimad kingitused naistele?
Kõige universaalsemad kingitused on ehted, parfüümid ning erinevad tehnoloogiavidina. Kuid lähenege siiski personaalselt. 
 
Mida kinkida naisele jõuludeks?
Jõuludeks sobib naisele kinkida mõni uus ja kvaliteetne tehnikavidin, mis muudaks tema elu mugavamaks aga miks mitte ka  mõni kosmeetika kinkekomplekt või nõelravimatt. Olge originaalne!
 
Mida kinkida naisele sünnipäevaks?
Sünnipäevakink olgu personaalne ning lähtugu sellest, mida kingisaaja armastab. Nii sobivad sünnipäevakingiks näiteks ehted, parfüümid aga miks mitte ka nutikellad või tõukerattad.
 
Mida naistele mitte kinkida?
Naisele ei tasu kinkida asju, mis on ebapraktilised või ei ole talle meelepärased. Lähtu kingisaaja huvidest ja eelistustest.
 
Millised on parimad kingitused naistele naistepäevaks?
Võtmesõnaks olgu romantika ja nii sobivad hästi ehted, armsama lemmikparfüüm aga ka erinevad romantilised üllatused.