Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Valgusimpulsside arv
Valgustugevuse tasemed
Kaubamärk Beurer×
Kuvatud: 2
Sorteeri:
Fotoepilaator Beurer IPL 10000+
339,00 € / tk
349,00 / tk
Ainult veebis
SMART LEASING 10
Fotoepilaator Beurer IPL 10000+
  • Rakendusalad: Bikiinipiirkond, Jalad, Kaenlaalused, Käed , Kõht, Lõualuu joon
  • Komplektis: Seade
  • Valgusimpulsside arv: 250000
  • Valgustugevuse tasemed: 6
  • Toide: Elektrivõrk
Tarne
Kättesaamine väljastuspunktist
Laserepilaator Beurer IPL 5500
199,99 / tk
Ainult veebis
SMART LEASING 10
Laserepilaator Beurer IPL 5500
  • Rakendusalad: Bikiinipiirkond, Jalad, Kaenlaalused, Käed , Kõht, Lõualuu joon, Lõug, Ülemine huul
  • Komplektis: Seade
  • Valgusimpulsside arv: 200000
  • Valgustugevuse tasemed: 3
  • Toide: Elektrivõrk
Tarne
Kättesaamine väljastuspunktist

Fotoepilaator

Lisaks raseerimisele on soovimatute karvade eemaldamiseks olemas veel kaks peamist varianti  milleks on depilatsioon või epilatsioon. Epilatsiooni puhul eemaldatakse karv täies ulatuses, ehk lisaks väljapaistvale karvaosale naha pinnal, kaotatakse epilatsiooni käigus ära ka karva sibul. Depilatsioon seevastu on protseduur, kus eemaldatakse naha pinnalt vaid karva väljapaistev osa. Epilatsioon on seetõttu palju püsivama tulemusega protseduur, kui seda on depilatsioon.
 
Kõige kaasaegsem, ohutum ja ka mugavaim viis karvade eemaldamiseks on aga fotoepilatsioon. Selle teostamiseks kasutatakse Intense Pulsed Light ehk IPL valgustehnoloogial põhinevat fotoepilaatorit. Epileerimise seade rakendab karvajuurtele õrnu valgusimpulsse, mille tõttu langevad karvad välja loomulikul teel ning karvade kasv pidurdub. Erinevalt näiteks raseerimisest, epileerimisest ja teistest karvaeemalduse meetoditest, ei ärrita fotoepilaator nahka.
 
Ka paljudes ilusalongides pakutakse fotoepilatsiooni teenust. Tegemist on tavaliselt suhteliselt kalli protseduuriga. Ja alati pole aga ka kõigil piisavalt vaba aega, et pidevalt  ilusalongi külastada,  sest fotoepilatsiooni tuleb teha mitu korda, et soovitud tulemus jääks püsima. Selle protseduuri jaoks on aga olemas on plaan B. Kas te teadsite, et ka kodus saab täpselt sama efekti, kui soetate omale koju fotoepilaatori? Paraku ei ole ka koduseks otstarbeks mõeldud masinad just kõige odavama hinnaga, aga kui võrdlete omavahel salongiteenuseid ja ühekordset seadme ostu, siis tuleb masina ost siiski soodsam.

Kuidas fotoepilaatorit kasutada?

Fotoepilaatorit võib kasutada nii säärte,- bikiinipiirkonna,- ja ka kaenlaaluste karvade eemaldamiseks. Samuti sobib seadet kasutada ka näopiirkonnas karvade eemaldamiseks.
 
Enne seadme kasutamist, peaksite te töödeldavad kehapiirkonnad raseerima, et valgusimpulsid  jõuaksid võimalikult karvajuurte lähedale. Epileerimiseks peab seadet hoidma naha suhtes 90-kraadise nurga all ning aeglaselt masinat mööda nahka edasi tõmbama. Kui te arvate, et fotoepileerimiseks kulub palju aega, siis nii see tegelikult ei ole.
 
Loomulikult on see  protsess aeganõudvam kui raseerides, kuid arvestage sellega, et tulemus on palju püsivam, karvakasv pidurdub koguni kuni kaheksaks nädalaks. Mida kauem te olete seadet kasutanud, seda pikemaks muutuvad ´´karvavabad´´ perioodid. Ehk siis alguses tuleb masinat kasutada sagedamini, kuid mõne aja möödudes võite te sadet kasutada vaid kord kuus või isegi kord kahe kuu jooksul.

Fotoepilaatori plussid ja miinused

Kes on kunagi kasutanud tavalist epilaatorit, teab kindlasti, et tegemist ei ole valutu protseduuriga. Eriti keeruline ning valulik on epilaatori abil eemaldada karvu näiteks väga tundlikest ning õrnadest piirkondadest, nagu kaenlaalused ja bikiinipiirkond. Fotoepilaatoriga aga sellist muret ei ole!
 
Fotoepilaatori ostmise kasuks räägivad järgmised faktid:
  • Fotoepilatsioon on valutu- kogu karvaeemalduse protseduuri käigus võib mõnikord tunda vaid minimaalset kipitust. Samuti ei muutu nahk õrnaks ega punaseks nagu tavalise depilatsiooni puhul seda juhtuda võib.
  • Seadet võib kasutada erinevates kehapiirkondades- näo-, käte-, selja-, jalgade-, kõhu-, kaenlaaluste või bikiinipiirkonnas.

Kuidas valida omale parim fotoepilaator, mis müügil?

Nii nagu ikka, tasub esmalt uurida informatsiooni erinevate tootjate ja mudelite kohta, kas e-poodidest, poodidest või otse tootjate kodulehtedelt. Uurige ka kasutajate tagasisidet erinevate toodete kohta. Enne seadme välja valimist mõelge enda jaoks läbi :
  • Toiteallikas- kas eelistate patareitoitel, akutoitel või hoopis juhtmega fotoepilaatorit? Loomulikult on kõige mugavam akudega versioon, sest siis ei pea te ei juhtmega mässama ega patareide vahetamisega tegelema;
  • Epilatsiooni piirkond- mõelge, mis kehapiirkonda te karvadest vabaks soovite saada. Lugege hoolikalt tootekirjeldust ning uurige, kas soovitud mudel on just sellele kehapiirkonnale mõeldud, kus te seda kasutama soovite hakata;
  • Võimsus- see ei tähenda alati seda, et võimsam on parim. Liiga võimsa seadme puhul on oht nahka põletada. Parim valik on soetada umbes 5 J/cm² võimsusega mudel;
  • Valgusallika moodul- igal fotoepilaatoril on teatud eluiga, ehk kindel välkude arv. Kui see aga täis saab, tuleb  seadmel pirnid välja vahetada. Mõnel odavama hinnaga tootel aga selline võimalus puudub, mis tähendab omakorda aga seda, et tuleb välja vahetada kogu fotoepilatsiooni seade. Seetõttu on mõistlik valida suurema välguvaruga epilaator ning eelistage ka vahetatavate pirnidega mudelit;
  • Vahetatavad otsikud- osadel mudelitel on spetsiaalsed otsikud tundlikele kehapiirkondadele,  lisakaitsed annavad võimaluse valgustuse sätteid muuta.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Milline on parim fotoepilaator?
Parim seade on valitud vastavalt sellele, kus kehapiirkonnas te soovite karvu eemaldada. Mõelge ka sellele, kas soovite juhtmevaba epilaatorit. Juhul kui tunnete et toitejuhe võib saada segavaks faktoriks, on valida näiteks aku- ja patareitoitel mudelite vahel. Akutoitel masin on aga kõige mugavam, sest siis ei pea te muretsema et patareid tühjaks saavad, piisab vaid kui panete seadme laadima ning mõne aja pärast on võimalik masinat taaskord kasutada.
 
Millised on parimad fotoepilaatori tootjad?
Müügil on väga palju erinevaid masinaid erinevatelt tootjatelt. Kvaliteetsed tooted leiab näiteks nende brändide hulgast nagu seda on Beurer, Braun, Garett, Philips, Remington ja Silk'n.
 
Mida jälgida fotoepilaatorit ostes?
  • Epilatsioonipiirkond- mõelge kus kehapiirkonnas soovite tülikatest karvadest lahti saada;
  • Toiteallikas- kas eelistate juhtmevaba või toitejuhtmega masinat;
  • Võimsus- valige sobiva võimsusega epilaator;
  • Valgusallika moodul- kui vähegi võimalik, valige masin millel on võimalik vahetada seadme pirne eraldi, juhul kui olemasolevate pirnide eluiga läbi saab.
Kas fotoepilaatorid on ohutud?
Jah! On tehtud mitmeid uuringuid ning fotoepilatsioon on üks ohutumaid karvaeemaldusmeetodeid.
 
Kas fotoepilaatorid töötavad?
Jah, need tõesti töötavad! Kuigi esmalt tuleb selle kasutamisega olla järjepidev, siis  tulemused avalduvad kiirelt ning karvad ei kasva enam tagasi.