Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Näita tooteid
Hind
Nõudepesumasina tüüp
Laius, cm
Sügavus, cm
Kõrgus, cm
Nõude komplektide arv
Näitab mitut komplekti nõusid saab korraga pesta.
Energiatõhususe klass
Elektrikulu näidatakse ühes tsüklis. Faktiline elektrikulu sõltub valitud programmist. Kõige ökonoomsemad nõudepesumasinad on klass A+++. A on standardne klass, A+ - ökonoomne, omakorda klass G kulutab kõige rohkem elektrienergiat.
Pesu tõhususe klass
A klass tähendab kõrgeimat pesemise efektiivsust ja parimat tulemust, klass G näitab väikseimat efektiivsust ja kehvemat tulemust.
Kuivatamise tõhususe klass
A klass tähendab kõrgeimat pesemise efektiivsust ja parimat tulemust, klass G näitab väikseimat efektiivsust ja kehvemat tulemust.
Ekraan
Näitab, kas nõudepesumasinal on ekraan, millel näidatakse programmi, tsüklit ja teisi funktsioone sõltuvalt mudelist.
Kaitse vee üleajamise eest
Veelekete kaitse programm.
Helitugevus, dB
See arv sõltub sellest, kui vaikselt töötab nõudepesumasin. 42 dB müra tekitab see väga vaikne nõudepesumasin
Kaubamärk Candy×
Kuvatud: 2
Sorteeri:
Integreeritav nõudepesumasin Candy CDIH 2D949, valge
319,29 / tk
Ainult veebis
SMART LEASING 10
Integreeritav nõudepesumasin Candy CDIH 2D949, valge
  • Laius: 44.8 cm
  • Nõude komplektide arv: 9
  • Energiatõhususe klass: E
Tarne
Kättesaamine väljastuspunktist
Integreeritav nõudepesumasin Candy Brava CDIH 1L952
296,80 / tk
Ainult veebis
SMART LEASING 10
Integreeritav nõudepesumasin Candy Brava CDIH 1L952
  • Laius: 44.8 cm
  • Nõude komplektide arv: 9
  • Energiatõhususe klass: F
Tarne
Kättesaamine väljastuspunktist

Integreeritav nõudepesumasin

Nõudepesumasin on üks väga kasulik masin. Nimelt võtab ta kogu musta töö, ehk nõudepesu teie õlult ära. Omades nõudepesumasinat ei pea te enam kunagi käsitsi nõusid pesema. Ja tänu sellele jääb teil oluliselt rohkem aega muudeks tegevusteks köögis- nagu näiteks toidu valmistamine ja selle nautimine.

Kas teadsite, et lisaks aja kokku hoidmisele saab nõudepesumasina abil ka raha kokku hoida? Nimelt on tehtud erinevaid uuringuid, mis tõestavad, et masinaga nõusid pestes on veekulu oluliselt väiksem. Elades maailmas, kus kõik asjad lähevad aga iga hetkega kallimaks on see pisike kokkuhoid siiski kindlasti meeldiv uudis.

Täisintegreeritav nõudepesumasin või poolintegreeritav masin?

Lisaks tavalistele eraldiseisvatele nõudepesumasinatele on ka integreeritavaid mudeleid, mida saab lihtsalt köögimööbli sisse peita. Ja just sellistest integreeritavatest nõudepesumasinatest me täna juttu teemegi.

Integreeritavaid nõudepesumasinaid on müügil kahte erinevat tüüpi: poolintegreeritavad ja täisintegreeritavad nõudepesumasinad. Erinevus seisneb vaid selles, et kui täisintegreeritud masina saab täiesti köögikapi sisse ära peita, siis poolintegreeritud masinal jääb seadme paneel koos juhtnuppudega siiski paistma. Aga me räägime siinkohal vaid tõesti väikesest ribast, mis nähtavale jääb. Ülejäänud ukse osa on võimalik katta sobiva mööbliplaadiga. Ja üldiselt ei jää see väike display äär mis paistma jääb kedagi häirima.

Integreeritava nõudepesumasina suurus

Õige suurus on kõige olulisem! Nende standardlaiused on 45 cm või 60 cm. Mida suurem on nõudepesumasin, seda rohkem nõusid see mahutab. Näiteks 45 cm laiused nõudepesumasinad mahutavad keskeltläbi 10 nõudekomplekti ning 60 cm laiused masinad mahutavad kokku aga 12-15 komplekti musti nõusid.

Pesuvõime ja programmid

Integreeritavat nõudepesumasinat valides pöörake rõhku selle pesuvõimele. Veenduge, et seadmel on olemas piisavalt erinevaid programme erinevate nõude pesemiseks. Ka kiirprogrammid on väga head, sest sel juhul teeb masin pesu vaid 30- 60 minutiga. Aga tasub siiski teada, et sellised kiired programmid on mõeldud vaid kergesti määrdunud nõude tarbeks ning väga mustad nõud siiski päris puhtaks ei saa.

Samuti on olemas eraldi pikad pesuprogrammid pottide ja raskesti määrdunud nõude tarbeks, kus kasutatakse kuuma vett ning seadme põhjas asuvat lisatiivikut.

Tavaliselt on integreeritavatel nõudepesumasinatel on olemas järgmised programmid:

  • Kiirpesu –on programm, mis on mõeldud kergelt määrdunud asjade kiireks pesuks. Programmi pikkus võib varieeruda 30 minutist kuni 60 minutini.
  • Ökopesu- masin kasutab pesuks minimaalselt vett ja energiat, kuid tegemist on pika programmiga.
  • Intensiivpesu- programm, mis peseb nõusid väga tõhusalt ja kõrge temperatuuriga. Sobib ideaalselt pottide, pannide ja kõikide teiste väga määrdunud nõude pesuks.
  • Automaatpesu- nõudepesumasin paneb ise paika pesuaja ja vajamineva vee koguse, vastavalt nõude hulgale ja nende määrdumise astmele.
  • Ööpesu- vaikne programm, mida võib kasutada öösel nii, et see ei segaks teie und.

Lisafunktsioonid, mis on suureks abiks

Valige masin, millel on olemas viitstart. Nii saate masina tööle panna just teile sobival ajal, ilma et peaksite ise sel kellaajal kodus olema ja masina pealt start nuppu vajutama.

Kui valite WiFiga nõudepesumasina, saate kõik vajalikud toimingud teha aga hoopis nutitelefoni ekraanilt vastava äpi abil. Näiteks saate te masina tööle panna, kontrollida selle olekut ja veenduda, et kõik pesuks vajalikud ained (sool ja loputusvahend) on masinal olemas.

Erinevad märguanded pesu lõppemisel on samuti vajalikud. Osad seadmed kuvavad allesjäänud pesuaja põrandale masina ette maha, teised seevastu kuvavad aga kas punast või rohelist valgustäpikest.

Nõude kuivatamine

Lisaks sellele, et masin peaks nõud särav puhtaks pesema, peab see ka neid kuivatama. Pöörake alati tähelepanu integreeritava nõudepesumasina kuivatus tõhususe klassile, et kõik nõud oleksid masinast välja võttes võimalikud kuivad. 

Parim valik on alati A klassi masin! Küll aga on erinevatel masinatel erinevad kuivatussüteemid nagu: aktiivkuivatus, ventilatsioon kuivatus ja kondensaator. Uurige nende kohta lisainfot ning tehke valik selle põhjal, missugune variant teile kõige enam sobib.

Energiakulu ja veekulu

Energiatarbimine on kaasaegse masina puhul väga tähtis. Eriti seda hetkel, kui näeme kuidas nii vee, elektri kui ka gaasihinnad tõusevad meeletult. Valige võimalikult ökonoomne masin ning hoidke selle arvelt raha kokku!

Müratase

Nõudepesumasinate keskmised müratasemed jäävad 30-70 dBsi vahele. Mida vaiksem masin on, seda parem. Nii saate samal ajal rahulikult televiisorit vaadata või isegi magada, kui masin vaikselt köögis tööd teeb.

Külastage ka K-rauta.ee veebipoodi ning valige oma koju uus ja kaasaegne integreeritav köögitehnika! Müügil on tuntud brändid nagu Electrolux ja Bosch. Iga päev pakume mitmeid erinevaid soodushindasid enam kui sadadele erinevatele toodetele!

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas valida integreeritavad nõudepesumasinat?

Valige õige laiusega ning võimalikult ökonoomne masin, millel on peal palju erinevaid lisafunktsioone. Võrrelge erinevate masinate veetarbimist ja mürataset, mida väiksemad on need numbrid seda parem. Oluline võiks olla ka nõude kuivatamise funktsioon, osadel masinatel on ventilaator mis liigutab õhku ning osadel masinatel on automaatne ukse avamine, mis laseb masinal hingata ja nõud kuivavad loomulikult.

Kuidas teada kas integreeritav nõudepesumasin mahub?

Selleks tuleb kätte võtta mõõdulint ning ära mõõta, kas masin teie köögimööbli sisse ära mahub või mitte. Üldjuhul on masinad ja kapid standardmõõtudes ning tasub lihtsalt veenduda, millise laiusega masin teie köögimööblisse mahub.

Mis vahe on integreeritaval ja täisintegreeritaval nõudepesumasinal?

Täisintegreeritavad nõudepesumasinad jäävad 100% köögikapi sisse peitu, ent poolintegreeritud masinate puhul jääb mingi osa neist siiski paistma nagu display või juhtpaneel. Täisintegreeritavad nõudepesumasinad on nähtamatud ja juhtpaneel asub ukse ülemisel serval ning programmi saab valida enne ukse sulgemist ja masina käivitamist.

Kas olemasolevat kapi ust saab paigaldada integreeritavale nõudepesumasinale?

Jah saab, sest üldjuhul ongi see nii ettenähtud. tasub veenduda et vajalikud kinnitusvahendid on olemas ja lugeda tootja juhiseid kuidas seda korrektselt teha.

Kas integreeritavat nõudepesumasinat saab vahetada?

Ikka saab. Alati saate vana tehnika soovi või vajaduse korral uue vastu välja vahetada. üldjuhul on see protsess lihtne, veeühenduste puhul kundlasti veendu, et enne lahti ühendamist veekraan on kinni keeratud ja pärast seadme vahetust ühendus ei lekiks.