Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Hind
Komplekti osade arv
Näita tooteid Kliendihind× Tasuta kohaletoimetamine pakiautomaati×
Kuvatud: 1
Sorteeri:
Konstruktor LEGO® Minecraft The Dripstone Cavern 30647
4,29 € / tk
5,59 / tk
Laos
Ainult veebis
0€ pakiautomaati
Konstruktor LEGO® Minecraft The Dripstone Cavern 30647
 • Kaubamärk: LEGO®
 • Kollektsioon: Minecraft
 • Komplekti osade arv: 45
 • Soovitatav vanus alates: 6 aastat
Tarne
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik

LEGO Minecraft

Alustame algusest ja teeme kõigepealt üldse selgeks mis imeasi see Minecraft on ja miks sellest viimasel ajal nii palju juttu on olnud. Tegemist on väga populaarse liivakastistiilis arvutimänguga. "Minecrafti" maailm koosneb erinevates plokkidest, mida saab nii valmistada, hävitada kui ka liigutada. Sarnaselt igale arvutimängule on ka Minecraftil oma süžeeliin.
 
Mängus on erinevaid kahjutuid ja kahjulikke ning mängijale ohtlikke tegelasi. Kahjutud tegelased tekivad päeval ja neid saab kasutada toiduks ja ka mõneks teiseks vajalikuks otstarbeks. Kahjulikud elukad tekivad aga öösel ja on mängu peategelasele ohtlikud.
 
Kuna ka arvutimäng Minecraft koosneb plokkidest, mida saab valmistada, hävitada ja liigutada, siis sama kehtib ka Lego Minecrafti puhul. Tegemist ongi populaarse arvutimängu Lego verisooniga. Sarnaselt arvutimängule on ka see Lego seeria väga populaarne. Kas teadsite, et Lego on välja andnud koguni 74 erinevat Minecrafti stiilis komplekti? Seega valikut jagub!

Kelle jaoks on Lego Minecraft mõeldud?

Minecraft sari on peamiselt suunatud alates 6-aastastele poistele. See aga ei tähenda seda, et tüdrukud sellega mängida ei võiks. Tegelikult on Minecraft ju mõeldud kõigile  Minecraft fännidele – sõltumata soost ja vanusest.  Ainuke asi, millele tähelepanu tuleb pöörata on see, et kuna komplektis sisaldub ka väga väikseid osakesi ja detaile, siis ei ole Lego Minecraft sobiv väga väikeste laste jaoks.

Miks valida lapsele mängimiseks just Lego?

Sest Legodes on see miski, mis on lapsi köitnud juba aastakümneid. Nendes on midagi muinasjutulist, sest Legoga mängides ei ole loovusel piire. Ehitada võib mida iganes laps soovib ning täpselt nii, kuidas ta seda õigeks peab. Loomulikult on komplektidel kaasas ka spetsiaalne kokkupanemisjuhend, kui laps soovib ehitada täpselt samasugust asja nagu näitab pilt klotsikarbil.
 
Ka väikeste laste jaoks on Legod ideaalsed, sest näiteks Lego Duplo sarja klotsidega saab õpetada juba väiksele beebile värve ja kujundeid. Käeline tegevus aga omakorda arendab laste kõneoskust, treenib käe ja sõrmede ja keha omavahelist koostööd ja parandab koordinatsiooni. Tänu sellele kõigile, õpib ja areneb laps ning kõik oskused kanduvad edasi igapäevategevustesse nagu riidesse panek, jalanõude paelade sidumine, lusika ja pliiatsi kasutamine jne.

Kuidas valida Lego Minecraft komplekti?

Nii nagu Legode puhul ikka, tehke valik vastavalt lapse vanusele ja huvidele. Kui te loete seda jutukest siin, siis ilmselt huvitub teie laps just Lego Minecraftist. Õnneks on K-Rauta veebipoes piisavalt suur valik erinevaid Minecraft Legosid, et leiaksite just oma lapse jaoks sobiva klotsikomplekti.
 
Minecraft komplektide puhul on igal komplektil oma läbiv teema. Komplekte on müügil erinevas suuruses ja väga erineva hinnaga. Mida vähem detaile on Minecrafti klotsi komplektis, seda odavama hinnaga on toode. 
 
Müügil on ka väga suuri ja paljude erinevate klotside ja detailidega komplekte. Olgugi, et Legod ei ole just kõige odavamad mänguasjad, leiab K-Rauta e-poest suurte kampaaniate ajal palju erinevaid Lego komplekte väga soodsate hindadega. Tasub vaid silm peal hoida ning liituda ka meie uudiskirja listiga, kus anname alati teada erinevates kampaaniatest ning parimatest hindadest.

Missugused on kõige popimad Lego Minecraft komplektid aastal 2021?

 • Minecraft The Horse Stable (# 21171)- Armsad hobused ja hirmutavad luukered , see on kombinatsioon mis meeldib igale Minecrafti fännile. Komplektis on kokku 241 osa ja sobib alates 8-aastastele mängijatele.
 • Minecraft The Sky Tower (# 21173)- komplektis on 565 detaili ning antud klotsikomplekt on mõeldud alates 8-aastastele legofännidele.
 • Minecraft The Modern Treehouse (# 21174)- ehk moodne puuonn, mille ehitamiseks on olemas koguni 909 erinevat klotsidetaili. Komplekt sobib alates 9-aastastele lastele.
 • Minecraft The Jungle Abomination (# 21176)- laps saab valmis ehitada ühe tõelise džunglikoletise. Lisaks koletisele on komplektist veel uurija ja arheoloog, nõiutud Creeper™, luukere, raudgolem ning haaravate kroonlehtedega liigendtaim. Komplekt on mõeldud vähemalt 8-aastastele lastele.
 • Minecraft The Ruined Portal (# 21172)- komplektis on üle 300 klotsi ja detaili ning see on mõeldud lastele, kel vanust vähemalt 8-aastat.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK)

Kellele on lego minecraft mõeldud?
Kõikidele lego huvilistele Minecrafti fännidele, kel vanust vähemalt 7 aastat.
 
Alates, mis vanusest kasutada Lego Minecraft klotse?
Sõltuvalt komplektist, kuid peamiselt on erinevad komplektid mõeldud 8-aastastele ja vanematele lastele.
 
Mida jälgida Lego Minecrafti komplekti ostes?
Veenduge selles, et karbipeal märgitud vanus vastaks teie lapse vanusele ning loomulikult valige just oma lapsele meelepärane komplekt koos kõigi tema lemmiktegelastega.
 
Millised on kõige populaarsemad Lego Minecrafti komplektid?
 1. aastal troonisid edetabelite tipus:
 • Minecraft - Hobusetall (# 21173)
 • Minecraft - Taevatorn (# 21173
 • Minecraft Moodne puuonn (# 21174)
Kas Lego Minecraft klotsid sobivad kokku teiste Lego toodetega?
Legode puhul on hea see, et kõik Lego tooted sobivad alati üksteisega kokku!