RKT

Õõnesplokk reaplokk RKT Magna, 190x190x390

Toote kood: 501131390

EAN kood: 6438313009016

Parim lahendus müüritise ladumiseks! Magna müürikivid on valmistatud betoonist vibropress meetodil, kasutades sideainena portlandtsementi. Vastavad standardi EVS-EN 771-3 nõuetele. Magna™ toodete sortimendis on eri mõõtudega betoonmüürikive, mis...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,19 € / tk 0,99 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Parim lahendus müüritise ladumiseks! Magna müürikivid on valmistatud betoonist vibropress meetodil, kasutades sideainena portlandtsementi. Vastavad standardi EVS-EN 771-3 nõuetele.

  Magna™ toodete sortimendis on eri mõõtudega betoonmüürikive, mis on tulekindlad ning vastupidavad ilmastikumõjudele. Lai valik erinevaid betoonmüürikive võimaldab laduda nii hoonete vundamente, kande- ja vaheseinu, müratõkke- ja tulekindlaid seinu. Müürikividest seina on lihtne ja mugav laduda, lisaks võimaldavad müürikivides olevad õõnsused hõlpsasti paigaldada elektrijuhtmeid jt kommunikatsioone. Puhta vuugiga laotud sein on kena ning ei vaja lisaviimistlust. Sileda pinna saamiseks piisab reeglina vuukide täitmisest ja pahteldamisest. Magna™ müürikividest seinu võib krohvida, vajaduse või soovi korral värvida. Peale ehitise valmimist ei vaja betoonkividest müüritis erilist hoolt. Arvestada tuleks pinna poorsust ja seda, et tegu on hingava ehitusmaterjaliga. Magna™ müürikivide eeliseks on suurepärane kvaliteet ja tehnilised omadused.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 16 kg
  Pakendi mõõtmed 39.0 x 19.0 x 19.0 cm