NO BRAND

Õlivaha Osmo kattev, 3172 0,375L siidvalge

Toote kood: 500906014

EAN kood: 4006850393923

Osmo tooniv õlivaha on kattev viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Kahe kihiga on võimalik anda puidule vastupidav pind ja kirgas toon. Pind jääb tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Värvus siidvalge. Maht 0,375l. Töödeldud pind...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 24,53 € / tk 20,44 € / tk 65,41 € / l 54,51 € / l 32,70 € / tk 27,25 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Osmo tooniv õlivaha on kattev viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Kahe kihiga on võimalik anda puidule vastupidav pind ja kirgas toon. Pind jääb tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Värvus siidvalge. Maht 0,375l.

  Töödeldud pind talub suurepäraselt veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke. Osmo puuvaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib ideaalselt töödelda mööblit, põrandaid ja mänguasju. Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. Sobib kasutamiseks kõikide sisetingimuste puitpindadel, nt paneelid, laed, karniisid, talad, mööbel, uksed, töötasapinnad, mänguasjad jms. Puitpõrandaid toonides tuleb lisaks õlitada Osmo Polyx- Oil Originaaliga.

  Osmo toonitud õlivaha ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel ) ja euro normile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Nõutud kihtide arv: kaks. Katvus: 1 liiter katab umbkaudu 12m² siledat pinda kahekordsel katmisel, 24m² ühekordsel katmisel. Karedale puidule kulub rohkem materjali. Osmo puiduvahaga võib üle värvida pinnad, mis on eelnevalt töödeldud ükskõik millise Osmo õlivahaga. Võib kasutada immutatud puidul ja muude mikropoorsete vahenditega töödeldud pindadel.

  Kuivamisaeg umbkaudu 12 tundi – taga hea ventilatsioon (tolmukuiv 6 tunniga). Hooldus on väga lihtne. Pinna uuendamiseks kandke 1 kiht värvi tolmuvahale pinnale. Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud, saavutab ta oma konsistentsi toatemperatuuril 24-36 tunni jooksul.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,44 kg
  Pakendi mõõtmed 9.0 x 8.6 x 9.0 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Läikivusaste Läikiv
  Pakendi suurus (L) 0,375