NO BRAND

Õlivaha Osmo mööblile, 3061 0,125L akaatsia

Toote kood: 501495630

EAN kood: 4006850693368

Osmo TopOil on akaatsia tooni õlivaha puidust köögitasapindadele ja sisemööblile (lauaplaadid ja mööbel). Töödeldud pind jääb väga tugev ja vastupidav, vetthülgav ja mustuskindel. Maht 0,125l. Õlivaha kaitseb puitu veini, õlu, koola, kohvi, tee,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 12,23 € / tk 10,19 € / tk 97,84 € / l 81,53 € / l 16,30 € / tk 13,58 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Osmo TopOil on akaatsia tooni õlivaha puidust köögitasapindadele ja sisemööblile (lauaplaadid ja mööbel). Töödeldud pind jääb väga tugev ja vastupidav, vetthülgav ja mustuskindel. Maht 0,125l.

  Õlivaha kaitseb puitu veini, õlu, koola, kohvi, tee, mahlade, vee, piima jms plekkide eest. Mustuse saab eemaldada jäljetult. Renoveerimine, isegi osaliselt, on lihtne. Lihtsalt puhasta ja kanna uus kiht. Ei mingit lihvimist, ei mingeid parandusjälgi, ei mingit vana õli eemaldamist. Osmo TopOil koosneb naturaalsetest taimeõlidest ja vahadest. On mikropoorne ning ei pragune, ei kooru puidult maha. Selletõttu saab ideaalse lõppviimistluse ka ruumides, kus on väga kõrge niiskustase. Osmo TopOil on tiksotroopne. Matti läiget saab tugevdada pinda poleerides. Puusüü ja tekstuur jäävad rõhutatud.

  Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. Osmo TopOil ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel ) ja Euro normile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.

  Nõutud kihtide arv esmakordsel pealekandmisel: 2 (ilma krundita) kihti, renoveerimiseks: 1 kihti, pealekandmisel lapiga: 3-4 kihti. Katvus: 1L = umbkaudu 12m², kaks kihti, 1L = umbkaudu 20m² renoveerimisel. Kuivamisaeg vähemalt 8-10 tundi, kindlustage hea ventilatsioon. Pind on tolmukuiv umbes 6 tunni pärast. Korkpindade kuivamisaeg võib olla 24 tundi või isegi kauem.

  TopOiliga töödeldud pindu võib puhastada veega mis sisaldab Osmo WishFix-i. Raskemate plekkide ja pinna värskendamise jaoks kasuta Osmo Wachspflege und ReinigungsSpray-d. Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud, saavutab ta oma kontsistensti toatemperatuuril 24-36 tunni jooksul.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,115 kg
  Pakendi mõõtmed 7.0 x 5.8 x 7.0 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Pakendi suurus (L) 0,125