NO BRAND

Õlivaha Osmo põrandale, 3040 2,5L valge

Toote kood: 500669381

EAN kood: 4006850112463

Osmo Polyx toonitud õlivaha on läbikumav, poolmatt viimistlusvahend kõikidele puitpõrandatele. Võib kasutada ka kork ja terrakota, kivi või muude glasuurimata kivipindade õlitamiseks. Värvus valge. Maht 2,5l. Sobib ka mööbli ja töötasapindade...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 102,75 € / tk 85,63 € / tk 41,10 € / l 34,25 € / l 137,00 € / tk 114,17 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Osmo Polyx toonitud õlivaha on läbikumav, poolmatt viimistlusvahend kõikidele puitpõrandatele. Võib kasutada ka kork ja terrakota, kivi või muude glasuurimata kivipindade õlitamiseks. Värvus valge. Maht 2,5l.

  Sobib ka mööbli ja töötasapindade õlitamiseks. Toonitud õlivahaga töödeldud pind jääb eriliselt tugev ja vastupidav, vett- ja mustust hülgav. Pind talub veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke (vastavalt DIN 68861-1A).
  Mustuse saab eemaldada jäljetult. Renoveerimine, isegi osaliselt, on lihtne. Lihtsalt puhasta ja töötle pind uuesti õliga. Ei ole vaja lihvida ega vana õlivaha eemaldada. Osmo õlivahaga töödeldud põrandate vastupidavus ületab tavapäraste parketilakkide ja vahade tugevuse.

  Osmo Polyx toonitud õlivaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib töödelda ka pindu, mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides. Osmo õlivaha on lihtne peale kanda. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud põrand muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks. 1-kiht läbikumav, maksimaalselt 2 kihti. Lõpptöötlus soovitav teha tavalise värvitu õlivahaga.

  Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. Toonitud õlivaha ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel ) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele. Nõutud kihtide arv: 1 kuni 2 sõltuvalt soovitud tooni intensiivsusest (soovitavalt lisaks viimane kattev kiht mõne värvitu õlivahaga). Katvus: 1L ligikaudu 30 m² üks kiht.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2,33 kg
  Pakendi mõõtmed 16.2 x 16.2 x 16.2 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Läikivusaste Poolmatt
  Pakendi suurus (L) 2,5