Õlivaha Osmo tooniv, 3161 2,5L eeben

Toote kood: 500668575

EAN kood: 4006850100293

Osmo läbipaistev puuvaha on eeden tooni läbikumav viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Ühe kihiga saab anda puidule kauni satiinmatt pinna ja läbikumava tooni. Pind jääb tugev ja vastupidav. Maht 2,5l. Vastupidav vett- ja mustust hülgav...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 97,50 € / tk 81,25 € / tk 130,00 € / tk 108,33 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Osmo läbipaistev puuvaha on eeden tooni läbikumav viimistlusvahend puidule sisetingimustes. Ühe kihiga saab anda puidule kauni satiinmatt pinna ja läbikumava tooni. Pind jääb tugev ja vastupidav. Maht 2,5l.

  Vastupidav vett- ja mustust hülgav talub suurepäraselt veini, õlle, koola, kohvi, tee, mahlade, piima ja muude vedelike plekke. Osmo puuvaha põhineb taimsetel õlidel ja vahadel. Töödeldud pind ei pragune, kestenda ega kooru. Sellega sobib ka töödelda pindu mis asuvad kõrge niiskusesisaldusega ruumides. Kasutatakse kõikide sisetingimustes puitpindadel, nt paneelid, laed, karniisid, talad, mööbel, uksed, töötasapinnad, mänguasjad jms. Puitpõrandaid toonides tuleb lisaks õlitada Osmo Hartwachs-Öl-iga.

  Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. Osmo Decor-Wachs ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuiv lõpptulemus vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel ) ja Euro normile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.

  Nõutud kihtide arv: 1. 1 liiter katab umbkaudu 24m² pehmet puitu (nt. mänd, kuusk). Karedal puidupinnal kulub rohkem materjali. Toodet on võimalik säilitada 5 aastat või kauem juhul, kui purk on tihedalt ja tugevalt suletud. Kui toode on külmunud, saavutab ta oma konsistentsi toatemperatuuril 24-36 tunni jooksul.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2,33 kg
  Pakendi mõõtmed 16.2 x 16.2 x 16.2 cm
  Pakendi suurus (L) 2,5
  Kasutus Sisetingimustes
  Läikivusaste Matt