NO BRAND

Õlivaha Osmo väärispuidule, 1101 0,75L värvitu

Toote kood: 500667865

EAN kood: 4006850100002

Osmo õlivaha väärispuidule on poolmatt, värvitu viimistlusvahend eksootilistest puiduliikidest valmistatud puitpõrandatele. Sobib ka eksootilisest puidust mööbli ja töötasapindade õlitamiseks. Maht 0,75l.

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 26,03 € / tk 21,69 € / tk 34,71 € / l 28,92 € / l 34,70 € / tk 28,92 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kuna eksootilised puiduliigid on vaigurohkemad kui tavalised siis ei sobi nende viimistlemiseks paksu viskoossusega õlivahad. Osmo on väljatöötanud spetsiaalse, vedela viskoossusega õlivaha mis sobib just sellistele puitmaterjalidele. Teistest õlivahadest vedelam viskoossus võimaldab õlivahal tungida ka suure vaigusisaldusega puidu pinda. Osmo õlivaha väärispuidule on poolmatt viimistlusvahend eksootilistest puiduliikidest valmistatud puitpõrandatele. Sobib ka eksootilisest puidust mööbli ja töötasapindade õlitamiseks.

  Osmo õlivahaga töödeldud põrandate vastupidavus ületab tavapäraste parketilakkide ja vahade tugevuse. Osmo õlivaha on lihtne peale kanda. Puidumuster ja süü jääb rõhutatud. Õlivahaga töödeldud põrand muutub ajaga ilusamaks ja väärtuslikumaks. Toode põhineb naturaalsetel õlidel ja vahadel. Naturaalsed õlid ja vahad tungivad sügavale puitu, hoides seda elastse ja tervena, ei lase muutuda kuivaks ja hapraks. Puit saab hingata, niiskus aurustuda. Osmo õlivaha väärispuidule ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Kuivanud õlivaha vastab euro sertifikaadile DIN 53160 (higi ja süljekindel) ja EURO-NORM-ile EN 71 (sobiv laste mänguasjadele) ning on ohutu inimestele, taimedele ja loomadele.

  Sobib eksootilistest puiduliikidest valmistatud puitpõrandatele sisetingimustes, mööblile ja mänguasjadele. Tänu headele vett-tõrjuvatele omadustele sobib Osmo õlivaha väärispuidule kasutamiseks ka niisketes tingimustes nagu köögid, vannitoad ja basseiniääred.

  Nõutud kihtide arv: 1 kuni 2, (põrandal kindlasti 2 kihti, võib viimases kihis kasutada ka Polyx-õlivaha Original 3032 ja 3062). Katvus: 1L ligikaudu 24m² üks kiht hööveldatud puidul. Ruumides, kus on kõrge niiskustase, kasutada galvaniseeritud mitteoksüdeeruvaid naelu ja kinnitusi.

  Kasutage eksootiliste puiduliikide (nagu wenge, merbau, jatoba jne.) viimistlemiseks. Kandke õhuke kiht pinnale põhjalikult ja ühtlaselt piki puidusüüd hõõrudes. Umbes 30 minuti pärast eemaldage liigne õlivaha. Jätke kuivama umbes 12 tunniks kindlustades hea ventilatsiooni. Teine kiht kanda peale samamoodi ning laske kuivada 12 tundi. Lõpptulemus sõltub puiduliigist ja lihvimise astmest, mööblidetailide puhul on soovitav teha viimistluse proov mittenähtavas kohas.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,71 kg
  Pakendi mõõtmed 12.0 x 10.2 x 12.0 cm
  Kasutus Sisetingimustes
  Läikivusaste Poolmatt
  Pakendi suurus (L) 0,75