Ümberistutus- ja juurdumisväetis Pralumus 50 g

Toote kood: 501233693

EAN kood: 4742604009510

Ümberistutusväetis ja juurte kasvustimulaator tõstab taimede vastupidavust ja aitab kergemini toime tulla ebasoodsate kasvutingimustega - talvise stressi, uue kasvukohaga, ümber istutamisega, põuaga. Maht 50g. Väetis on väga hea mõjuga...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,89 € / tk 6,57 € / tk 0,16 € / g 0,13 € / g

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ümberistutusväetis ja juurte kasvustimulaator tõstab taimede vastupidavust ja aitab kergemini toime tulla ebasoodsate kasvutingimustega - talvise stressi, uue kasvukohaga, ümber istutamisega, põuaga. Maht 50g.

  Väetis on väga hea mõjuga kasutamiseks erinevatel orhideelistel ja toalilledel pärast talve. Rõdutaimi kasta lahusega kohe pärast istutamist. Põua järel juurdumispulbri lahusega töödeldud taimedel tõuseb fotosünteesi potentsiaal, suureneb lehepind ja üldine biomass. Suurendab istikutel ja pistikutel juurte arvu ja tugevust. Võimaldab taimi stressivabalt ümber istutada, vähendades transpiratsiooni. Tugevdab kahjustunud või kehvastiarenenud juurestikku. Parandab istikute juurdumisprotsenti. Sisaldab makro- ja mikrotoitained ning biostimulaatoreid. Soodustab vee ja toitainete-lämmastiku, kaaliumi ja fosfori paremat imendumist taime; fosfori raskesti lahustuvad vormid muutuvad taimele paremini kättesaadavaks ja tõuseb fotosünteesi efektiivsust. Taimed taluvad paremini ebasoodsatest kasvutingimustest tingitud kasvustressi.

  Ühe pakendi sisu (50 g) lahustada 10 liitris vees ja lahusega kasta pistikuid või taimi. Sellest kogusest piisab 60 l mulla kastmiseks või ca 24 rõdutaimele või 12 aiataimele või 3 väikesele puuistikule. Kasta lahusega: tomati, kurgi jt. köögivilja- ja lillekultuuride istikuid pärast ümberistutamist, lille- ja mugulsibulaid pärast maha panemist, puuvilja-, marja- ja dekoratiivkultuuride pistikuid juurdumissubstraadis ja taimi pärast talvitumist, põuaperioodi, mujale teisaldamist.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,05 kg
  Pakendi mõõtmed 3.0 x 11.3 x 15.0 cm
  Orgaaniline Ei