Püsikliendiprogramm

Tere tulemast K-rauta püsikliendiks!
K-rauta erakliendi püsikliendiprogramm võimaldab soodsamaid oste vastavalt aasta jooksul kogutud ostumahule.


Mida K-rauta püsikliendi staatus pakub?
Uue kaardi väljastamisel või registreerimisel ID-kaardiga kehtib 14 päevaks allahindlus -5%, kui varasem soodustus puudub. Allahindlus kehtib ainult eraisikutele. Vastavalt kogunenud ostumahule antakse püsikliendile järgmiseid soodustusi:
•    Allahindlus 5%, kui käesoleva kalendriaasta ostumaht ületab 650 eurot;
•    Allahindlus 7%, kui käesoleva kalendriaasta ostumaht ületab 3200 eurot;
•    Allahindlus 10%, kui käesoleva kalendriaasta ostumaht ületab 6400 eurot.
Kõik summad on koos käibemaksuga 20%.

Püsiallahindluse määra suurenemisest teavitame Teid kirjalikult. Kui jooksva kalendriaasta ostusumma ületab 650, 3200 või 6400 euro piiri, hakkab järgmisest nädalast pärast nõutava ostumahu täitumist kehtima eelnevast soodsam püsiallahindlus.

Soodustuse saamise ja ostumahu kogumise eelduseks on Teie ostude nimeline registreerimine kaupluse kassasüsteemis või sisselogimine ID-kaardiga või Mobiil-IDga e-poes. Kliendikaart on personaalne. Kaardi kasutaja isiku kontrollimiseks on teenindajal õigus küsida kaardi esitajalt isikut tõendavat dokumenti.  

Jooksval kalendriaastal saavutatud allahindluse tase kehtib kuni järgmise kalendriaasta lõpuni, v.a. suurema ostumahu ja allahindlusprotsendi saavutamisel.

Erinevaid allahindlusi ei liideta. Püsikliendi allahindlust ei rakendata järgmiste kaupade ja teenuste ostmisel:
•    Soodushinnaga ja kokkuleppeliste erihindadega tooted
•    Paigaldusteenused
•    Sisekujundusteenused
•    Haagiserent
•    K-rauta kinkekaardid

Eelnimetatud teenuste ja kaupade ostmisel ei rakendada püsikliendi allahindlust, kuid need arvatakse kliendi üldise kalendriaasta ostumahu sisse. Aastase ostumahu hulka ei arvestada mistahes põhjusel tagastatud tooteid.

Kliendikaart kehtib kõigis K-rauta kauplustes Eestis. Kliendikaardiga ei saa kaupade eest maksta.

AS Kesko Senukai Estonia jätab endale õiguse muuta käesolevaid püsikliendiprogrammi reegleid (v.a. isikuandmete töötlemist puudutavad sätted) ja/või tühistada püsikliendiprogramm, teatades sellest K-rauta kodulehel ja kauplustes vähemalt 14 (neliteist) päeva ette.


Kuidas saada K-rauta püsikliendiks?
Püsikliendiks saab ennast luua meie kauplustes täites kliendiks loomise taotluse. Klient saab valida, kas ta soovib kliendikaardina kasutada oma ID-kaarti või talle väljastatavat plastikkaarti.

ID-kaardiga registreerudes on võimalus kliendil koguda ostumahtu nii K-rauta kauplustest kui e-poest. Plastikkaardiga registreerides veebipoe ostud ostumahule ei lisandu.

Kliendikaarti võivad taotleda kõik vähemalt 18-aastased füüsilised isikud. Kaardi väljastamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument ja tasuda kaardi maksumus (juhul kui klient soovib plastikkaarti).

K-rauta kliendikaardi maksumus on 1,6 eurot. ID-kaardiga registreerudes kaardi tasu ei lisandu, samuti on tasuta kliendikaardi vahetus.

K-rauta kliendikaart on tähtajatu.


Isikuandmete töötlemine
Kliendikaardi taotlemisega annab klient AS Kesko Senukai Estonia-le nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks. AS Kesko Senukai Estonia töötleb üksnes kliendi poolt liitumisankeedil esitatud isikuandmeid ning kaupluses ostude sooritamisel tekkivaid andmeid.

Isikuandmete töötlemise  täpsemad reeglid on toodud K-rauta "Privaatsuspoliitikas"