RAHVA RAAMAT

Aia kujundamine mõtetes ja praktikas

Toote kood: 501027583

EAN kood: 9789985327265

Aia kujundamine mõtetes ja praktikas on Merilen Mentaali nägemus sellest, kuidas kujundada ühte koduaeda, millest kõigest aed koosneb ning millele mõelda. Raamat on jaotatud kolmeks osaks, millest esimene räägib kujundamise tegemisest paberil....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 26,90 € / tk 24,68 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Aia kujundamine mõtetes ja praktikas on Merilen Mentaali nägemus sellest, kuidas kujundada ühte koduaeda, millest kõigest aed koosneb ning millele mõelda.

  Raamat on jaotatud kolmeks osaks, millest esimene räägib kujundamise tegemisest paberil. Andes praktilised juhised, seletab see lahti mida ja kuidas teha, mida kasutada ja kuidas kõike enda jaoks selgeks mõelda. Teine osa kajastab praktilisi teemasid nagu teed, terrassid, veesilmad, mööbel jms. Läbi ideede ja rohkete fotode selgub, mis kuhu võiks sobida. Inspireeriv kolmas osa on taimedega kujundamisest, andes ideid ja teadmisi sellest, kuidas taimi omavahel sobitada ja kuidas neid istutada. Autor: Merilen Mentaal. Ilmumisaasta: 2013. Lehekülgi: 420 lk. Formaat: kõvakaaneline. Mõõt: 221x256x32 mm. Kirjastus: Varrak.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,732 kg
  Pakendi mõõtmed 22.1 x 25.6 x 3.2 cm