PENOSIL

Akrüülhermeetik Penosil Standard Sealant, hall, 280ml

Toote kood: 500222227

EAN kood: 4742205002842

Penosil Standard Acrylic Sealant on ühekomponentne halli tooniga akrüülhermeetik. Penosil Standard Acrylic Sealant on ühekomponentne akrüüldispersiooni baasil valmistatud plastne hermeetik väheliikuvate pragude ja vuukide täitmiseks...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,95 € / tk 1,62 € / tk 6,96 € / l 5,80 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Penosil Standard Acrylic Sealant on ühekomponentne halli tooniga akrüülhermeetik.

  Penosil Standard Acrylic Sealant on ühekomponentne akrüüldispersiooni baasil valmistatud plastne hermeetik väheliikuvate pragude ja vuukide täitmiseks sanitaarruumides ja teistel sisetöödel, akna- ja ukseraamide tihendamiseks. Ei valgu vuugis. Vähelõhnav ning on peale lõplikku kuivamist üle värvitav alküüd- ja dispersioonvärvidega. Kõrge UV-taluvusega. Hea nakkuvus enamike materjalidega.

  Kasutatakse põhiliselt seinapragude ja vuukide täiteks sanitaarruumides ja teistes siseruumides. Akna- ja ukseraamide tihendamisel. Poorsete pindade - betoon, krohv, tsement, tellis, puitmaterjalid - tihendamiseks ja pinnadefektide parandamiseks enne värvimist. Betoon- või tellisseina, kipsplaatide ja teiste materjalide pragude ning kruviaukude täitmiseks. Ei ole soovitav ühendustesse, mis on pidevas kokkupuutes veega.

  Kasutamistemperatuur +5 °C kuni +40 °C. Pinnad peavad olema kuivad ning puhtad tolmust, lahtistest osakestest, vanast hermeetikust ja õlist. Ei ole sobiv märgatava liikuvusega (enam kui 8% vuugi laiusest) vuukidesse. Ei sobi kasutamiseks ühenduses bituumenpindadega. Kesine nakkuvus klaasi ja mõnede plastidega. Katmata metalli pinnal võib põhjustada korrosiooni. Ei ole tardunult lihvitav nagu pahtel.

  • Kuivamisaeg (pindkuiv) 4 - 5 minutit
  • Kuivamisaeg (tardumiskiirus) 2,5 - 3 mm/24h jooksul
  • Tihedus 1,71 g/cm³
  • Mahu kahanemine (ISO10563) 25 ± 1 %
  • Temperatuuritaluvus -20 kuni +70°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,26 kg
  Pakendi mõõtmed 21.5 x 16.0 x 24.0 cm