Ärikliendile

Soovime olla Teie usaldusväärne partner kõigis projektides, olenemata sellest, kas olete peatöövõtja, väikeehitaja, haldusfirma, kool vmt.

Meie professionaalsed kliendihaldurid nõustavad ja aitavad kogu projekti käigus ning saavad pakkuda personaalseid lahendusi.

Kuidas saada kliendiks?
Kui soovite saada meie ärikliendiks, siis palume täita äriklienditaotluse ankeet ning tuua see kaupluse infoletti. Meie püsikliendina saate omale kliendikaardi, millele kehtib automaatne allahindlus -5% täishinnaga toodetele esimesed 14 päeva. Edaspidi kehtivad teile soodushinnad sõltuvalt ostumahtudest kalendriaasta jooksul.
Kliendikaardi vormistamine on tasuline.

Kuidas saada krediidikliendiks?
Muutmaks arveldamine Teie jaoks võimalikult paindlikuks, pakub K-rauta Teile võimalusel krediiti ning sõlmime Teiega krediidikliendi lepingu. Krediidilepingu tüüptingimustega saate tutvuda siit.
Võimalike partneritena näeme stabiilseid äriühinguid (aktsiaseltsid, osaühingud, ühistud jm) ning riiklikke- ja omavalitsusasutusi. Võimaldatava krediidilimiidi ja maksetähtaja arvutamise aluseks on Teie finantsnäitajad.

Kui soovite saada K-rauta krediidikliendiks, palume Teil täita krediiditaotluse ankeet ning saata see meile koos nõutavate lisadega (leiate ankeedilt) kas postiga, tuua lähimasse K-rauta kauplusesse või saata digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil info@keskosenukai.ee.