SAKRET

Betoonisegu Sakret FS 25kg

Toote kood: 500611087

EAN kood: 4751006563605

Betoonisegu Sakret FS-Sise ja välistöödeks. Aluspõrandate tasandamiseks (10-60mm). Sidekihi ehitamiseks. Defektide lappimiseks, põrandate valamiseks, plaatide valamiseks. Horisontaalsete paneelidevaheliste vuukide täiteks. Töötlemiseks käsitsi...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,55 € / tk 3,79 € / tk 0,18 € / kg 0,15 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Betoonisegu Sakret FS-Sise ja välistöödeks. Aluspõrandate tasandamiseks (10-60mm). Sidekihi ehitamiseks. Defektide lappimiseks, põrandate valamiseks, plaatide valamiseks. Horisontaalsete paneelidevaheliste vuukide täiteks.

  Töötlemiseks käsitsi ja masinatega. Pinda, mis on tasandatud SAKRET FS-iga võib pealistada plaatidega ilma lisatöötluseta. Enne PVC või muude samasuguste katetega põrandate katmist tasandada pind isetasanduva põrandatasandusseguga SAKRET NSP+. Pind peab olema kuiv, vastupidav ja ilma pragudeta. Sobivaks aluspõhjaks on betoon ja tsementmört.

  Keelatud on kasutada SAKRET FS kipsplaatidel ja anhüdriid alustel pind puhastada, vähemtugevatest ja kergesti eralduvatest kihtidest, nagu tolm, pori, õli ja värvi jäägid ning teistest naket vähendavatest kihtidest imavad aluspinnad kruntida SAKRET UG krundiga mis lahjendada veega vahekorras 1:3 kuivad ja tugevasti imavad pinnad kruntida 2 korda. Kogus 25 kg.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Pakendi mõõtmed 52.0 x 30.0 x 10.0 cm