NO BRAND

Biokaminate põletusvedelik 1L

Toote kood: 500901162

EAN kood: 4740244007736

Biokaminates kasutatav Tipico biоkütus оn biоlооgiliselt puhas, taimse päritоluga, ei sisalda tоksilisi jääkaineid, põleb vinguvabalt ning оn põlemisel lõhnavaba. Biokamina põletusvedelik põleb ülimalt puhtalt ja ei eralda suitsu. Tipico...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,29 € / tk 2,74 € / tk 3,29 € / l 2,74 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Biokaminates kasutatav Tipico biоkütus оn biоlооgiliselt puhas, taimse päritоluga, ei sisalda tоksilisi jääkaineid, põleb vinguvabalt ning оn põlemisel lõhnavaba. Biokamina põletusvedelik põleb ülimalt puhtalt ja ei eralda suitsu.

  Tipico biokaminate põletusvedelik kaminatele, millel pole korstnaid. Sisaldab denatureeritud bioetanooli. Eriti puhta bioloogilise etanooli põhilised põlemisjäägid on veeaur ja süsihappegaasid, mis vabanevad ka hingamisel. Tootele ei tohi segada mingeid teisi lisandeid, paksendajaid (põletusgeeli või pastat), lahusteid või õli, kuna põlemisel võib tekkida kahjulikke aurusid siseruumidesse. Põletusvedelik säästab ka raha - 1 liiter põletisvedelikku põleb u 5 tundi ja on kokkuvõttes 40% efektiivsem kui puit. Toode on valmistatud EU-s ja tagab optimaalse põlemise ning normaalse siseõhu. Jälgi hoolikalt kamina kasutusjuhendit.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,9 kg
  Pakendi mõõtmed 8.0 x 8.0 x 26.0 cm