BROS

Biolagundav vahend käimlatele Microbec Bros 1kg

Toote kood: 500609082

EAN kood: 5904517021655

Microbec Bros on mikrobioloogiline biolagundava toimega vahend lampkastides (kuivkäimlates), 1 kg. Kaasaegne lahendus igat tüüpi lampkastile ning ökoloogilistele kodus kasutatavatele kanalisatsiooni puhastussüsteemidele. Sobib kasutamiseks nii...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 20,10 € / tk 16,75 € / tk 20,10 € / kg 16,75 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Microbec Bros on mikrobioloogiline biolagundava toimega vahend lampkastides (kuivkäimlates), 1 kg.

  Kaasaegne lahendus igat tüüpi lampkastile ning ökoloogilistele kodus kasutatavatele kanalisatsiooni puhastussüsteemidele. Sobib kasutamiseks nii kodudes kui ka suvilates. Vähendab reservuaari tühjendamise vajadust. Sisaldab kuni 400 miljonit bakterit mõõtühikus. Sanitaarseadmete puhastamiseks on soovitatav kasutada koos Microbec WC Bio puhastusgeeliga.

  Microbec sisaldab erilisi baktereid ning ensüüme, mis kiirendavad orgaaniliste jäätmete naturaalset lagunemisprotsessi. Kolmefaasiline toime kindlustab mustuse kiire ja efektiivse lagunemise keskkonnale ohututeks komponentideks, aidates vähendada kogumispaagi tühjendamise kordi. Tugevatoimeliste kloori sisaldavate desinfektsioonivahendite kasutamine ning kogumiskastides olevate jäätmete suur hulk võivad vähendada Microbec`i toimet. Et kindlustada vahendi õige mõju, on soovitatav suurendada annust või kasutada kloorivabu vahendeid tualeti puhastamiseks. Microbec`i maksimaalse efektiivsuse saavutamiseks tuleks vahendit kasutada regulaarselt.

  Doseerimine:
  Vastavalt lampkasti või settekaevu ruumalale: 1-3 m3 puhul kasutada 1x 25g nädalas, 4-8 m3 puhul kasutada 2x 25g nädalas, üle 8 m3 puhul kasutada 4x 25g nädalas. Kaasas on mõõdutopsik 25g jaoks. Kasutamise taasalustamine peale pausi: 2 esimesel päeval kasutada 50g, edaspidi vastavalt doseerimisele. Pikema pausi korral kasutamiseks kahekordistada esimesel nädalal annuse suurust.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1 kg
  Pakendi mõõtmed 8.0 x 10.7 x 22.0 cm