GUSTAVSBERG

Dušisegisti Gustavsberg Nautic kroom

Toote kood: 500217067

EAN kood: 7393792217682

Nautic dušisegisti dušiühendusega all. Täiendav veevõtu võimalus. Keraamiline sulgventiil pikendab kasutusiga ja on lekkekindlam. Värvus kroom. Nautic tootesarja loomisel on arvestanud toodete igapäevakasutajate muljete, kogemuste ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 109,00 € / tk 90,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Nautic dušisegisti dušiühendusega all. Täiendav veevõtu võimalus. Keraamiline sulgventiil pikendab kasutusiga ja on lekkekindlam. Värvus kroom.

  Nautic tootesarja loomisel on arvestanud toodete igapäevakasutajate muljete, kogemuste ja soovidega. Tulemuseks on läbi aegade kõige funktsionaalsem ja keskkonnasõbralikum vannitoasari, mida iseloomustab orgaaniline ja harmooniline disain. Tootesarja
  kuuluvate segistite nutikad funktsioonid aitavad säästa vett ja energiat. Need on keskkonnasõbralikud ja turvalised kasutada. Nautic sarja toodetega sisustatud vannituba mõjub vahetu, stiilse, värske ja hügieenilisena.

  Segistil on Põhjamaade sõltumatu organisatsiooni INTRA-CERT poolt väljastatud kvaliteedimärgistus Nordic Quality, mis annab kindluse, et toode on kõrgeima kvaliteediga ja mis garanteerib parima võimaliku hoolduse. Segistil on olemas veesäästufunktsioon, kuid see ei ole tarnimisel aktiveeritud. Vajadusel võib seda kohandada vastavalt oma soovidele.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,907 kg
  Pakendi mõõtmed 22.5 x 18.8 x 11.5 cm
  Optiline Ei
  Materjal Kroomitud messing
  Värv Kroom