BOSCH BLUE

Föön Bosch GHG 660 LCD + tarvikud

Toote kood: 501427431

EAN kood: 3165140531696

Kuumaõhupuhur digitaalse ekraaniga professionaalseks kasutamiseks. Mugav püstoli kujuline tehniline ventilaator pehme käepidemega. Universaalne seade värvi ja laki eemaldamiseks. Komplektis otsikud. Kasutatakse osade kujundamisel ja pindade...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 139,00 € / tk 115,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kuumaõhupuhur digitaalse ekraaniga professionaalseks kasutamiseks. Mugav püstoli kujuline tehniline ventilaator pehme käepidemega. Universaalne seade värvi ja laki eemaldamiseks. Komplektis otsikud.

  Kasutatakse osade kujundamisel ja pindade isolatsiooni kaitsega katmisel lastes pindadele kuuma õhku. See sobib ka jootimise, keevitamise ja tinutamiseks ning plastmassi ja linoleumi lõikamiseks. Vedelkristallekraan, näitab seadistatud temperatuuri, õhuliikumist ja valitud programmi. Neli põhi programmi, üks valikuline õhuvoolu ja temperatuuri kombinatsioon. Mugavad nupud seadistusparameetrite määramiseks. Lai valik otsikuid erinevateks eesmärkideks. Pehme käepide. Vahetatavad õhufiltrid. Automaatselt aktiveeriv ülekuumenemiskaitse. Temperatuuri kontroll. Töötemperatuur vahemikus 50 ° C kuni 660 ° C. Külmaõhu õhu puhumise režiim 50 ° C. Õhuliikuvuse juht - muutuv. Õhuliikuvuse määr 250 l / min kuni 500 l / min.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,974 kg
  Pakendi mõõtmed 360.0 x 285.0 x 115.0 cm