CAPAROL

Fassaadikrohv Capatect Fassadenputz K 15, valge 25kg

Toote kood: 500088790

EAN kood: 4002381794000

Caparol Capatect Fassadenputz K15 on kasutusvalmis siloksaaniga tugevdatud dispersioonkrohv välispindadele. Veega lahjendatav, matt struktuurkrohv kraapekrohvi struktuuriga ja tera suurusega 1,5mm. Valge. Caparol Capatect Fassadenputz K15 on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 52,90 € / tk 44,08 € / tk 2,12 € / kg 1,76 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Capatect Fassadenputz K15 on kasutusvalmis siloksaaniga tugevdatud dispersioonkrohv välispindadele. Veega lahjendatav, matt struktuurkrohv kraapekrohvi struktuuriga ja tera suurusega 1,5mm. Valge.

  Caparol Capatect Fassadenputz K15 on matt kasutusvalmis struktureeritav orgaaniliselt seotud struktuurkrohv. Väga hästi veeauru läbilaskev, raskesti süttiv (B1) ja ilmastikukindel.

  Capatect Fassadenputz on veega lahjendatav, keskkonnasäästlik, vähese lõhnaga ning seda on lihtne pinnale kanda. Vastupidav leelisele, seetõttu mitteseebistuv.

  Fassadenputzi kasutatakse viimistluskihina betoonil, aluskrohvidel (ehitussegude rühmadest P II ja P III), mattidel hea kandevõimega dispersioonvärvidega kaetud pindadel ja hea kandevõimega mineraalsetel pindadel. Lisaks ka Capatect SILS "B" ja Capatext-VHF "B" süsteemides.

  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): krohvkatte pealispind on kuiv 24h möödudes; täielik kuivamine ja ülevärvitavus 2-3 päeva möödudes.
  • Vedeldi: vesi
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: +5 ... +30°C

  Krohvmassi toon on valge - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Kasutus Välistingimustes
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi

  Vaata ka