CAPAROL

Fassaadikrohv Capatect Fassadenputz R 20, valge 25kg

Toote kood: 500088592

EAN kood: 5907591930912

Caparol Capatect Fassadenputz R20 on kasutusvalmis siloksaaniga tugevdatud dispersioonkrohv välispindadele. Veega lahjendatav, matt, hõõrdekrohvi struktuuriga ja tera suurusega 1,5mm. Värvitu toonimisalus. Caparol Capatect Fassadenputz R20 on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 61,90 € / tk 51,58 € / tk 2,48 € / kg 2,06 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Capatect Fassadenputz R20 on kasutusvalmis siloksaaniga tugevdatud dispersioonkrohv välispindadele. Veega lahjendatav, matt, hõõrdekrohvi struktuuriga ja tera suurusega 1,5mm. Värvitu toonimisalus.

  Caparol Capatect Fassadenputz R20 on matt kasutusvalmis struktureeritav orgaaniliselt seotud struktuurkrohv. Väga hästi veeauru läbilaskev, raskesti süttiv (B1) ja ilmastikukindel.

  Capatect Fassadenputz on veega lahjendatav, keskkonnasäästlik, vähese lõhnaga ning seda on lihtne pinnale kanda. Vastupidav leelisele, seetõttu mitteseebistuv.

  Fassadenputzi kasutatakse viimistluskihina betoonil, aluskrohvidel (ehitussegude rühmadest P II ja P III), mattidel hea kandevõimega dispersioonvärvidega kaetud pindadel ja hea kandevõimega mineraalsetel pindadel. Lisaks ka Capatect SILS "B" ja Capatext-VHF "B" süsteemides.

  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): krohvkatte pealispind on kuiv 24h möödudes; täielik kuivamine ja ülevärvitavus 2-3 päeva möödudes.
  • Vedeldi: vesi
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: +5 ... +30°C

  Krohvmassi toon on valge - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 25 kg
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Välistingimustes

  Vaata ka