CAPAROL

Fassaadivärv Caparol Muresko, matt, valge 2,5L

Toote kood: 500087266

EAN kood: 4002381776624

Caparol Muresko-Premium on matt universaalne vesialusel silikoonvaik-fassaadivärv siledate ja struktureeritud aluspindadega fassaadide kvaliteetseks värvimiseks. Valge - kaupluses toonitav heledatesse toonidesse. Caparol Muresko-Premium on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 19,90 € / tk 16,58 € / tk 7,96 € / l 6,63 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Muresko-Premium on matt universaalne vesialusel silikoonvaik-fassaadivärv siledate ja struktureeritud aluspindadega fassaadide kvaliteetseks värvimiseks. Valge - kaupluses toonitav heledatesse toonidesse.

  Caparol Muresko-Premium on mineraalse iseloomu ning kõrge difusioonivõimega, väga hästi
  vett-tõrjuv universaalne fassaadivärv. Ainulaadne SilaCryl® sideaine võimaldab tagada suurepärase niiskuskindluse, kõrge veeauru läbilaskvuse ja piisava CO₂ läbilaskevõime. Lisaks sellele garanteerib SilaCryl®-sideaine samasuguse värvitoonide mitmekesisuse, ilmastikukindluse, kriidistumiskindluse ja nakkevõime nagu kvaliteetsed puhta akrülaadi põhised fassaadivärvid. Karedatel aluspindadel võimaldab Muresko-Premium olenevalt lahjendamismäärast struktuuri rõhutava või struktuuri ühtlustava viimistluskatte teostamist. Sobib ka vanade hästikandvate poorbetoonist aluspindade renoveerimiseks.

  Caparol Muresko-Premium on veega lahjendatav, keskkonnasäästlik ja vähese lõhnaga; ilmastikukindel. Muresko-Premium on kaitstud vetikate ja seentega saastumise eest. Katab suurepäraselt ümarad tipud ja servad.

  • Kulunorm: Siledal aluspinnal u 5 m²/l ühekordsel pealekandmisel. Karedatel pindadel vastavalt rohkem. Täpne materjalikulu teha kindlaks proovikatmise teel.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 4- 6 tunniga, täiesti kuiv ja koormust taluv ca 3 päevaga.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel või rull
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 3,725 kg
  Pakendi mõõtmed 120.0 x 80.0 x 110.0 cm
  Pakendi suurus (L) 2,5
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Välistingimustes