CAPAROL

Fassaadivärv Caparol Muresko-Premium, matt, valge 5L

Toote kood: 500087267

EAN kood: 4002381776617

Caparol Muresko-Premium on universaalne matt silikoonvaik-fassaadivärv siledate ja struktureeritud aluspindadega fassaadide kvaliteetseks värvimiseks. Valge - toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse. Caparol Muresko-Premium universaalne...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 38,00 € / tk 31,67 € / tk 7,60 € / l 6,33 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Muresko-Premium on universaalne matt silikoonvaik-fassaadivärv siledate ja struktureeritud aluspindadega fassaadide kvaliteetseks värvimiseks. Valge - toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse.

  Caparol Muresko-Premium universaalne silikoonvaik- fassaadivärv SilaCryl® baasil, mis võimaldab tagada suurepärase niiskuskindluse, kõrge veeauru läbilaskvuse ja piisava CO₂ läbilaskevõime. Lisaks eelnevale garanteerib SilaCryl®-sideaine samasuguse värvitoonide mitmekesisuse, ilmastikukindluse, kriidistumiskindluse ja nakkevõime nagu kvaliteetsed puhta akrülaadi põhised fassaadivärvid.

  Karedatel aluspindadel võimaldab Muresko-Premium olenevalt lahjendamismäärast struktuuri rõhutava või struktuuri ühtlustava viimistluskatte teostamist. Sobib ka vanade hästikandvate poorbetoonist aluspindade renoveerimiseks.

  • Kulunorm: ca 5 m²/l ühekordsel pealekandmisel. Karedatel pindadel vastavalt rohkem. Täpne materjalikulu teha kindlaks proovikatmise teel.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): kuiv ja ülevärvitav 4- 6 tunniga, täiesti kuiv ja koormust taluv ca 3 päevaga.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel või rull
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 7 kg
  Pakendi mõõtmed 120.0 x 80.0 x 100.0 cm
  Pakendi suurus (L) 5
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Välistingimustes