CAPAROL

Fassaadivärv Caparol Sylitol-Finish, matt, valge 10L

Toote kood: 500087865

EAN kood: 4002381726025

Caparol Sylitol-Finish on matt, ilmastikukindel silikaatvärv fassaadile. Hea kattevõimega, intensiivse valge värvitooniga ning lihtsasti peale kantav. Valge - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse. Caparol Sylitol-Finish on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 56,00 € / tk 46,67 € / tk 5,60 € / l 4,67 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Sylitol-Finish on matt, ilmastikukindel silikaatvärv fassaadile. Hea kattevõimega, intensiivse valge värvitooniga ning lihtsasti peale kantav. Valge - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse.

  Caparol Sylitol-Finish on kasutusvalmis silikaatvärv, mille sideaineks on orgaaniliste stabilisaatoritega kaaliumvesiklaas. Sylitol-Finish'iga kaetud pinnad on CO2 läbilaskvad, sisaldavad mittepleekivaid pigmente ja on väga hea difusioonivõimega. Sobivad värvimata mineraalse krohvi, tugeva ja kobrutiseta looduskivi ning lubiliivakivimüüritiste värvimiseks, samuti vanade kandvate silikaatvärvide ja -krohvide renoveerimiseks.

  Topeltränistuv, kvartstugevdusega - tänu ränistumisele hea nakkuvus mineraalsete aluspindadega.

  • Kulunorm: 4 - 6 m²/l kihi kohta siledal aluspinnal. Karedatel pindadel on materjalikulu vastavalt suurem. Täpne kulu teha kindlaks proovikatmise teel.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 12h möödudes, vihmakindel 24h pärast. Madalam temperatuur ja suurem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: rull, pintsel või pihustusvahend
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 15,1 kg
  Pakendi suurus (L) 10
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Välistingimustes

  Vaata ka