DULUX

Fassaadivärv Sadolin Domus Aqua, valge (BW) 10L

Toote kood: 500201531

EAN kood: 7391306079740

Sadolin Domus Aqua on hea ilmastikukindlusega, poolmatt veepõhine puitmajavärv. Moodustab elastse, vett ja mustust hülgava värvkatte. Kasutamiseks välistööl puitfassaadide ning puidust piirete, aedade, liistude ja lipumastide värvimiseks. Värvi...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 64,90 € / tk 54,08 € / tk 6,49 € / l 5,41 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Sadolin Domus Aqua on hea ilmastikukindlusega, poolmatt veepõhine puitmajavärv. Moodustab elastse, vett ja mustust hülgava värvkatte. Kasutamiseks välistööl puitfassaadide ning puidust piirete, aedade, liistude ja lipumastide värvimiseks.

  Värvi toon on valge (BW) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Acomix toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Domus Aqua on väga hea tooni- ja läikestabiilsusega puitfassaadivärv. Sisaldab puidukaitse toimaineid ennetamaks vetikate ja seente kasvu värvitud pinnal. Süsteemse viimistluse korral (immutus, kruntimine ja 2 pinnaviimistluskihti) tagab puitpinnale pikaajalise kaitse ilmastikumõjude vastu.

  Sobib uute ning varem värvitud, nii saetud kui ka hööveldatud puitpinna värvimiseks, samuti eelnevalt krunditud metallpinna (sh galvaniseeritud pinna), tsementkiudplaatide ning betooni viimistlemiseks. Toode ei sobi seenhaigustest kahjustatud puitpinna või eelnevalt muldvärviga kaetud pinna ülevärvimiseks. Termoplastsuse tõttu ei sobi toode aknaraamide viimistlemiseks.

  • Kulunorm: 6 - 8 m²/l sõltuvalt pinna imavusest
  • Kuivamisaeg (+23°C; RH 50%): tolmukuiv 1-2h möödudes, ülevärvitav 4h möödudes
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull, pihusti
  • Nõutavad värvimistingimused: õhu- ja pinnatemperatuur värvimise ja kuivamise ajal +10...+25°C, suhteline õhuniiskus alla 80%.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 11,66 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 30.0 x 22.0 cm
  Läikivusaste Poolmatt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Välistingimustes
  Pakendi suurus (L) 10

  Vaata ka