NO BRAND

Fermoonpüünis õunamähkurile Mayeri 2tk

Toote kood: 500935320

EAN kood: 4740060005350

Feromoonpüüniste kasutamise eesmärk on parandada põllumajandussaaduste tootmist, tehes loodussäästlikku ja mürgivaba. Püünis iseenesest on suhteliselt lihtsa konstruktsiooniga ja ka hõlpsast paigaldatav. Väikese lamineeritud kartongist majakese...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,55 € / pakk 6,29 € / pakk 3,78 € / tk 3,15 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Feromoonpüüniste kasutamise eesmärk on parandada põllumajandussaaduste tootmist, tehes loodussäästlikku ja mürgivaba. Püünis iseenesest on suhteliselt lihtsa konstruktsiooniga ja ka hõlpsast paigaldatav.

  Väikese lamineeritud kartongist majakese põhjale on kinnitatud mittekuivava liimiga sisepõhi, sellele omakorda imeväikese koguse (1-3 mg) feromooniga immutatud kummikapsel. Püünise toimepõhimõte ongi lõhnaaine (feromooni) abil isasliblikate meelitamine püünisesse, kus nad seejärel jäävad kinni liimiga kaetud põhjale. Kahjuritõrjet senise kemikaalidega (insektitsiididega) pritsimise asemel.

  - Selle püünisega saab püüda ÕUNAMÄHKURI (Cydia pomonella) ehk kõnekeeles õunaussi valmikuid. Need on väikesed, ca 10 mm pikkused pruunikashallid liblikakesed.
  - Tiibade siruulatus on umbes 20 mm ja esitiibadel on iseloomulik muster. Nende lendlus toimub hämaras sooja ja vaikse ilmaga; päeval istuvad nad märkamatult puutüvedel või okstel.
  - Peale lendlust ja paaritumist muneb emasliblikas ühekaupa munad viljadele või lehtedele.
  - 7-14 päeva möödudes kooruvad munadest röövikud, kes toituvad viljades kuu kuni poolteist, siis lahkuvad ja otsivad talvitumiskoha enamasti koorepragudes, kus ka eelnevalt nukkuvad.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,147 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 21.0 x 1.0 cm