NO BRAND

Fermoonpüünis ploomimähkurile Mayeri 2tk

Toote kood: 500935322

EAN kood: 4740060005374

Feromoonpüüniste kasutamise eesmärk on parandada põllumajandussaaduste tootmist, tehes loodussäästlikku ja mürgivaba. Püünis iseenesest on suhteliselt lihtsa konstruktsiooniga ja ka hõlpsast paigaldatav. Väikese lamineeritud kartongist majakese...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,55 € / pakk 6,29 € / pakk 3,78 € / tk 3,15 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Feromoonpüüniste kasutamise eesmärk on parandada põllumajandussaaduste tootmist, tehes loodussäästlikku ja mürgivaba. Püünis iseenesest on suhteliselt lihtsa konstruktsiooniga ja ka hõlpsast paigaldatav.

  Väikese lamineeritud kartongist majakese põhjale on kinnitatud mittekuivava liimiga sisepõhi, sellele omakorda imeväikese koguse (1-3 mg) feromooniga immutatud kummikapsel. Püünise toimepõhimõte ongi lõhnaaine (feromooni) abil isasliblikate meelitamine püünisesse, kus nad seejärel jäävad kinni liimiga kaetud põhjale. kahjuritõrjet senise kemikaalidega (insektitsiididega) pritsimise asemel.

  - PLOOMIMÄHKURI (Grapholita funebrana) valmikud on tumepruunide eestiibade ja metalselt läikivate pruunikashallide tagatiibadega väikesed liblikad, tiibade sirulaiusega 14-15 mm.
  - Tiibade välisserval on hele rant. Liblikate lendlus toimub hämaras, sooja ja vaikse ilmaga pärast ploomipuude õitsemist ühe kuni kahe kuu jooksul.
  - Emasliblikad munevad peale lendlust ja paaritumist noortele viljadele munad, millest 7-10 päeva pärast kooruvad röövikud, kes sisenevad viljadesse.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,147 kg
  Pakendi mõõtmed 30.0 x 21.0 x 1.0 cm