ATLAS

Filter Mono 5" 1IN Atlas

Toote kood: 500825908

EAN kood: 8021647103369

Korpused sobivad külma neutraalse PH-tasemega vee filtreerimiseks. Kasutus valdkond on tarbe- ja joogivee filtreerimine. Koprused koosnevad 3-st osast- peast, klaasist ja kinnitusvõrust. Lihtsa võimaluse vee puhastamiseks settest ja hägususest...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 11,95 € / tk 9,96 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Korpused sobivad külma neutraalse PH-tasemega vee filtreerimiseks. Kasutus valdkond on tarbe- ja joogivee filtreerimine. Koprused koosnevad 3-st osast- peast, klaasist ja kinnitusvõrust.

  Lihtsa võimaluse vee puhastamiseks settest ja hägususest pakuvad vahetatavate elementidega Atlas Filtri® filtrid. Selline filter koosneb korpusest ja vahetatavast elemendist. Korpused sobivad külma neutraalse pH-tasemega vee filtreerimiseks. Kasutusvaldkond on tarbe- ja joogivee filtreerimine. Komplektis: korpus 1" 1-ne, seinakinnitus, kinnitusvõti. Korpus on valmistatud joogiveele mõeldud mittedoksilistest materjalidest. Filtripea - tugevdatud polüpropüleenist. Anum - PET (polüetüleentereftalaat). Tihendid - EPDM kummist. Keermesühendused - messingist CW 614 N. Maksimaalne töörõhk bar 8 bar. Filtri lubatud töötemperatuur – min 4 °C, maks 45 °C.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,7 kg
  Pakendi mõõtmed 46.0 x 40.0 x 31.0 cm
  Sügavus (cm) 10,7
  Laius (cm) 12
  Kõrgus (cm) 18,5
  Värv Mitmevärviline
  Materjal Plastmass