Filter pöördosmoos 5-astet Aqua

Toote kood: 500607951

EAN kood: 2990003921069

Pöördosmoos on tänapäevane joogivee puhastamise meetod, kus vesi läbib pärast mitmeastmelist eelfiltreerimist spetsiaalse membraani, mis eraldab veest suurema osa (kuni 99,8%) seal lahustunud mineraalidest ja sooladest. Pöördosmoos (Reverse...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 199,00 € / tk 165,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Pöördosmoos on tänapäevane joogivee puhastamise meetod, kus vesi läbib pärast mitmeastmelist eelfiltreerimist spetsiaalse membraani, mis eraldab veest suurema osa (kuni 99,8%) seal lahustunud mineraalidest ja sooladest.

  Pöördosmoos (Reverse Osmosis RO) on tänapäevane joogivee puhastamise meetod, kus vesi läbib pärast mitmeastmelist eelfiltreerimist spetsiaalse membraani, mis eraldab veest suurema osa (kuni 99,8%) seal lahustunud mineraalidest ja sooladest. Membraani läbimatu mineraalidest ja sooladest küllastunud vesi juhitakse kanalisatsiooni. Seadmed töötavad ilma kemikaalideta ja eraldavad veest ebameeldiva lõhna ning maitse, bakterid, lahustunud soolad ja kahjulikud raskemetallid. Koduseks kasutamiseks mõeldud pöördosmoosseade suudab toota kuni 285 liitrit (75 gallonit) puhast vett ööpäevas. Pumbata seadet saab kasutada, kui veesurve torustikus on vähemalt 2,8 bar. Pöördosmoosseadme komplekti kuulub kõik paigaldamiseks vajalik: ühendusliited ja-voolikud, veekraan ning eelsurvestatud 15L reservmahuti. Kuna RO membraani läbilaskevõime on väga väike, siis varutakse reservmahutisse filtreeritud vett (filtreeritud vee reserv on umbes 10L). Filtreerimine: esimene aste- jäme eelfiltreerimine. Polüpropüleenkiust filtrielement tihedusega 20µ eraldab veest osakesed, nagu liiv, rooste ja muda, kaitstes kogu RO-süsteemi. Teine aste – aktiivsöest pressitud (carbon block) filtrielement, mis vähendab kloori, pestitsiidide ning teiste orgaaniliste ja oksüdeerivate ainete sisaldust vees, kaitstes RO membraani. Kolmas aste- peen eelfiltreerimine. Polüpropüleenkiust filtrielement tihedusega 5µ eraldab veest väikesed osakesed, kaitstes RO membraani. Neljas aste- RO membraan (thin layer composites TLCR membrane). RO membraan eraldab veest kuni 99,8% seal lahustunud kahjulikest ainetest ja bakteritest. Lubatud töötemperatuur – min 2 °C, maks 45 °C.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 10 kg
  Pakendi mõõtmed 43.0 x 33.0 x 60.0 cm
  Materjal Plastmass
  Värv Mitmevärviline