ATLAS

Filter Senior 1-ne 10" 1/2 Atlas

Toote kood: 500219815

EAN kood: 8021647071675

Korpused sobivad külma neutraalse PH-tasemega vee filtreerimiseks. Kasutus valdkond on tarbe- ja joogivee filtreerimine. Koprused koosnevad 3-st osast- peast, klaasist ja kinnitusvõrust. Lihtsa võimaluse vee puhastamiseks settest ja hägususest...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 18,95 € / tk 15,79 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Korpused sobivad külma neutraalse PH-tasemega vee filtreerimiseks. Kasutus valdkond on tarbe- ja joogivee filtreerimine. Koprused koosnevad 3-st osast- peast, klaasist ja kinnitusvõrust.

  Lihtsa võimaluse vee puhastamiseks settest ja hägususest pakuvad vahetatavate elementidega Atlas Filtri® filtrid. Selline filter koosneb korpuses ja vahetatavast elemendist. Korpused sobivad külma neutraalse pH-tasemega vee filtreerimiseks. Kasutusvaldkond on tarbe- ja joogivee filtreerimine. Korpused koosnevad 3-st osast - peast, anumast ja kinnitusvõrust. Korpus on valmistatud joogiveele mõeldud mittedoksilistest materjalidest. Filtripea ja kinnitusvõru - tugevdatud polüpropüleenist. Anum - PET (polüetüleentereftalaat). Tihendid - valmistatud EPDM kummist. Keermesühendused - messingist CW 614 N. Maksimaalne töörõhk bar 8 bar. Filtri lubatud töötemperatuur – min 4 °C, maks 45 °C.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,11 kg
  Pakendi mõõtmed 14.5 x 15.0 x 33.5 cm
  Materjal Plastmass
  Värv Mitmevärviline
  Sügavus (cm) 14,5
  Laius (cm) 15
  Kõrgus (cm) 34