ELBI

Hüdrofoor Elbi AC CE 5l

Toote kood: 501151088

EAN kood: 8019742011993

ELBI hüdrofoorid on mõeldud vee akumuleerimiseks ja surve hoidmiseks veetootmis- ja survetõsteseadmete süsteemidesse, kus kasutatakse puhast jahedat vett 0 ̊C- +50 ̊C. Võib kasutada joogi- ja toiduvalmistamisvee kogumiseks. ELBI hüdrofoore võib...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 29,95 € / tk 24,96 € / tk 5,99 € / l 4,99 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  ELBI hüdrofoorid on mõeldud vee akumuleerimiseks ja surve hoidmiseks veetootmis- ja survetõsteseadmete süsteemidesse, kus kasutatakse puhast jahedat vett 0 ̊C- +50 ̊C. Võib kasutada joogi- ja toiduvalmistamisvee kogumiseks.

  ELBI hüdrofoore võib kasutada joogi- ja toiduvalmistamisvee kogumiseks ( DIN 4807-3 ). ELBI hüdrofoorid tagavad pideva survestatud vee olemasolu töökorras veetootmis- või survetõstesüsteemis. ELBI hüdrofoore kasutades väldite järske hüdrolööke veetorustikus ja tarbijates ning hõrendate tunduvalt pumba sisse-väljalülimistsükli tihedust. Maht 5l, töörõhk 8bar, eelseadistatud vasturõhk 1,5 bar, AF seeria hüdrofoorid koosnevad kõrgekvaliteedilisest terasest anumast, mis on väljast kaetud õhuniiskusele vastupidava epoksiidvärviga; mittetoksilisest elastsest kummist ( EPDM ) kergesti vahetatavast membraanist; ühendusflantsist; vasturõhu-õhu niplist ja AF seeria paagid ka automaatika ühendamise liitmikust 1". ELBI paakide puhul pole karta korrodeerumist paagi sisepinnal, kuna vesi asub membraanis ja ei ole paagi sisepinnaga kokkupuutes, samuti on töökorras paagi puhul välistatud värske õhu pidev juurdepääs paagi sisepinnale. Võib kasutada ka kuni +99C sanitaarveele. CE-sertifikaat.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,8 kg
  Pakendi mõõtmed 21.0 x 21.0 x 25.0 cm
  Paagi materjal Värvitud teras