SOUDAL

Hermeetik Soudaseal 270HS, 600ml, valge

Toote kood: 500926003

EAN kood: 5411183041691

Kõrge viskoossusega ja väga tugeva liimiva jõuga kõrgekvaliteetne ühekomponentne liim-hermeetik, mis põhineb MS-polümeeril, on keemiliselt neutraalne ja jääb peale kõvenemist elastseks. Värvus valge. Maht 600 ml. Head mehaanilised omadused....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 20,10 € / tk 16,75 € / tk 33,50 € / l 27,92 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kõrge viskoossusega ja väga tugeva liimiva jõuga kõrgekvaliteetne ühekomponentne liim-hermeetik, mis põhineb MS-polümeeril, on keemiliselt neutraalne ja jääb peale kõvenemist elastseks. Värvus valge. Maht 600 ml.

  Head mehaanilised omadused. Ühendab kvaliteetse kõvenemise ja ülihead liimimisomadused. Väga hea tugevus pärast täielikku kuivamist. Ei sisalda isotsüanaate, silikoone ega lahusteid. Pärast kuivamist võib liivapaberiga lihvida. Moodustab painduva elastse kummi, mis kannatab liikuvust kuni ±20%. Hermeetikus ei moodustu mulle (kõrgel temperatuuril ja niiskuses). Lihtne töödelda ja käsitseda, värvuskindel ning vastupidav UV-kiirgusele. Ülevärvitav kõigi vesidispersioonvärvidega ning paljude muude värvisüsteemidega. Vastupidav igasugustele ilmastikutingimustele.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1 kg
  Pakendi mõõtmed 5.0 x 5.0 x 35.0 cm