Hiire- ja rotimürk pastapadjad Ratimor, 125g

Toote kood: 501512124

EAN kood: 3830050600977

Tõhus tõrjevahend rottide ja hiirte vastu. Pasta sisaldab eri koostisaineid ja lisameelitusaineid et, näriline eelistaks sööta tema loomulikule toidule. Õlilõhnalised koostisosad hoiavad sööda niiskena, maitsvana ja pikalt toimivana. Pasta on...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,79 € / tk 1,49 € / tk 14,32 € / kg 11,93 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Tõhus tõrjevahend rottide ja hiirte vastu. Pasta sisaldab eri koostisaineid ja lisameelitusaineid et, näriline eelistaks sööta tema loomulikule toidule. Õlilõhnalised koostisosad hoiavad sööda niiskena, maitsvana ja pikalt toimivana.

  Pasta on turul üks paremini vastu võetud formulatsioone ja on eriti sobiv kohtadesse kus on palju närilistele tavapärast toitu saadaval (toiduainete-, viljalaod). Sisaldab kõiki innovatiivseid ja turvalisust tagavaid komponente. Ei valgu laiali, kuna on pakitud väikestesse kotikestesse. Viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. Sisaldab lisaainet bitrex, mis takistab inimestel ja koduloomadel mürksööda allaneelamist.

  Bromadiolooni kujul on tegu antikoagulandiga, mis takistab vere hüübimisfaktorite sünteesi, mille tagajärjeks on verejooks ning närilise surm. Ratimor hakkab toimima varsti pärast selle allaneelamist. Ühest annustamisest piisab, ning juba paari päeva pärast võite leida surnud närilisi. Üksikute näriliste surm ei suurenda elusate näriliste resistentsust söödale. Mürk toimib tõhusalt näriliste vastu, kes on vastupanuvõimelised varfariinile ning teistele hüübimist takistavatele teise põlvkonna rotimürkidele.

  Pastat kasutatakse rotimürgina kodumajapidamistes, põllumajandussaaduste ladudes, karjafarmides ning toiduaineladudes, hävitamaks:
  • koduhiiri (Mus musculus) – 3 pastapadjakest igasse söödakohta vahedega 2-5 meetrit;
  • kodurotte (Rattus rattus), rändrotte (Rattus norvegicus) – 20 pastapadjakest igasse söödakohta vahedega 5-10 meetrit, kusjuures suuremate populatsioonide korral võib vahemaa olla väiksem.

  Söödahunnikuid uuendatakse iga kahe nädala tagant, kuni need jäävad puutumatuteks. Piirkondades, kus liigub inimesi ning loomi, tuleb sööt peita paneelide või telliste alla/taha. Surnud loomad tuleb kokku korjata ja minema viia. Käesoleva toote kasutamisel tuleb paigutada söödahunnikud veereostuse vältimiseks vähemalt 10 meetri kaugusele veevõtukohast.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,125 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 8.5 x 11.0 cm