Hiire- ja rotimürk vahaplokk, 200g

Toote kood: 501099841

EAN kood: 3830050604388

Tõhus tõrjevahend, mida kasutatakse hiire- ja rotimürgina kodumajapidamistes, põllumajandussaaduste ladudes, karjafarmides ning toiduaineladudes. Pakend 200g. Tõhus tõrjevahend rottide ja hiirte vastu. Vastupidav mehhaaniliste vigastuste suhtes...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,80 € / tk 2,33 € / tk 14,00 € / kg 11,67 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Tõhus tõrjevahend, mida kasutatakse hiire- ja rotimürgina kodumajapidamistes, põllumajandussaaduste ladudes, karjafarmides ning toiduaineladudes. Pakend 200g.

  Tõhus tõrjevahend rottide ja hiirte vastu. Vastupidav mehhaaniliste vigastuste suhtes ja sobib väga hästi ka niisketesse tingimustesse. Vahaplokil on palju servi, mis meelitavad närilisi rohkem sööta närima. Kui näriline vahaploki serva on katki närinud, siis puruneb vahaplokk väikesteks tükkideks ja sööt on veel paremini söödav. Sisaldab kõiki innovatiivseid ja turvalisust tagavaid komponente. Lisatud peibutusainet näriliste ligimeelitamiseks. Viivitatud toimeaja tõttu väga efektiivne. Sisaldab lisaainet bitrex, mis takistab inimestel ja koduloomadel mürksööda allaneelamist. Kindel ja läbiproovitud formulatsioon.

  Vahaploki kasutatamine:
  • koduhiiri (Mus musculus) – 30-grammised söödad paigutatakse iga 2-5 meetri tagant;
  • kodurotte (Rattus rattus), rändrotte (Rattus norvegicus) – 180-grammised söödad paigutatakse iga 5-10 meetri tagant, kusjuures suuremate populatsioonide korral võib vahemaa olla väiksem.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,2 kg
  Pakendi mõõtmed 6.0 x 11.0 x 13.0 cm