BIOLAN

Hobusesõnnik Biolan, 12L

Toote kood: 500881276

EAN kood: 6411960054622

Biolani Hobusesõnnikuväetis on kompostitud hobusesõnnikust valmistatud maheväetis. Väetis on kuivatatud ja graanuliteks vormitud, mistõttu on seda hõlbus ja puhas käsitseda. Kasutusalad: püsikud, roosid, elulõngad, puud,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 9,90 € / tk 8,25 € / tk 0,83 € / l 0,69 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Biolani Hobusesõnnikuväetis on kompostitud hobusesõnnikust valmistatud maheväetis. Väetis on kuivatatud ja graanuliteks vormitud, mistõttu on seda hõlbus ja puhas käsitseda. Kasutusalad: püsikud, roosid, elulõngad, puud, põõsad.

  Hobusesõnnikuväetis sisaldab kõiki taimede jaoks vajalikke põhi- ja mikroelemente nende looduslikul kujul. Väetise kasutamine suurendab mulla huumusesisaldust ja annab toitu ka pinnase kasulikele mikroorganismidele ja vihmaussidele. PÕHIVÄETAMINE: kasutage uute istutusalade põhiväetamiseks 10 m² kohta 4–6 l hobusesõnnikuväetist. KEVADVÄETAMINE: püsikud 2,5 l / 10 m², roosid 2,5 l / 10 m², elulõngad 2,5 l / 10 m², puud 2,5 l / 10 m², põõsad 2,5 l / 10 m². Rooside, püsikute ja ilupõõsaste ümber laotatud väetisegraanulid on mõistlik katta õhukese mullakihiga või segada need pindmise mullakihiga. Vilja- jm puude väetamist on eriti murukattega aladel soovitatav teha nn. sügavväetamisena. Tehke puu ümber raudkangiga ligikaudu 30 cm sügavused augud ja täitke need hobusesõnnikuväetisega. VÄETAMINE KASVUHOOAJAL: üldjuhul piisab ühekordsest kevadisest väetamisest, kuid palju toitaineid nõudvatele taimedele võib hobusesõnnikuväetist laotada ka suvel. SÜGISVÄETAMINE: sügisväetamiseks soovitame kasutada Biolan Istutus- ja sügisväetist (augustis/septembris).

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 8,4 kg
  Pakendi mõõtmed 43.0 x 31.0 x 7.0 cm