Grilli valimine

Grillimine ja suvi kuuluvad kokku. Õige grilliga on hea toidu valmistamine veelgi lihtsam. Grillimine on hea suveõhtute veetmise viis. Vali grill vastavalt oma vajadustele ja naudi suve parimaid palasid!

Juhuslikuks grillimiseks

Aeg-ajalt väiksemate toidukoguste grillimiseks sobib hästi kuppelgrill, mida saab kuumutada briketi või grillsöega. Lühemate jalgadega, transporditav kuppelgrill sobib hästi matkagrilliks ja seda on mugav väikestes ruumides hoiustada.

Aktiivseks grillimiseks

Aktiivsele grillijale sobib tõhus ja tegus gaasigrill. Kiirelt kasutusvalmis gaasigrillid sobivad suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks. Kellele ei maitseks mahlased grillitud juurviljad või mure liha veidi sagedamini!

Neile, kes peavad lugu suitsutamisest

Oma käega püütud kala maitseb kaks korda paremini suitsutatult. Suitsuahjuga saate toidule ehtsa suitsumaitse. Samuti ei vaja suitsuahi hoiustamiseks ülearu palju ruumi.

Lihtsaks ja kiireks toiduvalmistamiseks

Grillitud hõrgud road valmivad eriti kiiresti mugava elektrigrilli abil – kasvõi otse rõdul. Vaid pistik seina ja grill on peagi kasutusvalmis. Elektrigrilli on tänu mittenakkuva kattega küpsetuspinnale ka lihtne puhtana hoida.

Tutvu meie söegrillide vallikuga:

Tutvu meie gaasigrillide valikuga:

Tutvu meie suitsuahjude valikuga: