Tööriistad ja aiatehnika

Aiatehnika

Kevad on alanud ja nüüd vajab su aed veel erilisemat hoolt. Kvaliteetsed murutraktorid ja muruniidukid kestavad aastaid ning aitavad Sul saavutada ühtlase ja ilusa muru kerge vaevaga. Meie aiatehnika valikus on erinevates hinnaklassides mullafreesid, hekilõikurid, oksapurustid, mootorsaed ning mitmeid muid masinaid ja lisatarvikuid, mis aitavad Sul  hoolitseda oma aia eest lihtsalt ja kiiresti.

Puhastusseadmed

Et hoida mitmeid pindu või esemeid ilusa ja puhtana on vaja selleks eriti võimsaid puhastusseadmeid. Meie erinevaid survepesurid aitavad saada puhtaks nii mõnegi määrdunuma pinna. Säästa aega ja vali puhastusseadmele sobivad lisatarvikud, millele pead kindlasti lisama puhastusvahendeid, et Sinu masin tooks parima tulemuse.

Ruumide ja erinevate pindade puhastamiseks sobivad hästi vee-ja tolmuimejad, mis tänu spetsiaalsetele otsikutele puhastavad sügavuti ning pääsevad raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Kui Sa ei ole kindel kui võimsat või mis tüüpi puhastusseadet Sul tarviks võiks minna, siis pöördu meie kaupluste müügikonsultantide poole, kes aitavad Sul valida vastavalt vajadusele sobiva seadme.

Vaata kui tõhusalt ja aegasäästvalt saab puhastada erinevaid pindu Kärcheri survepesuriga:

Elektrilised tööriistad ja käsitööriistad

Ükskõik mis projekt Sul parasjagu käsil on, K-rautast leiad selle teostamiseks kõik vajalikud tööriistad. Valikus on elektrilised tööriistad nagu trellid, kruvikeerajad, puurvasarad ja palju muud. Tööriistade käivitamiseks ja energia saamiseks pakume abika generaatoreid ja kompressoreid.  

Käsitööriistadest pakume kvaliteetseid töövahendeid ehitustöödeks, renoveerimiseks ja puutöödeks. Et organiseerida oma tööriistu ning hoida neid ühes kohas, on hea lahendus soetada selleks spetsiaalne tööriistakast. Tutvu meie tööriistavalikuga ning vali omale sobiv töövahend!

Liitiumioonaku toitega tööriistade eelised ja eripärad

Liitiumioon on laetavate akude perekond, mis võib uhkustada ühe parima energiatiheduse, mäluefekti puudumise ja kasutamatult seisva aku aeglase energiakaotusega.

• Mäluefekt. Liitiumioonakud saate panna laadijasse olenemata nende tühjenemise tasemest hetkel ja need laevad end seni, kuni on taas täielikult täis.

• Isetühjenemise kiirus. Teine liitiumioonakude eelis on nende isetühjenemise kiirus. Laetavad akud kaotavad aeglaselt oma energiat. See toimub aja jooksul, kui akusid ei kasutata.

Hinnanguliselt kaotavad laetavad liitiumioonakud umbes 5–10% oma energiast kuus, võrreldes umbes 30% kuus nikkelkaadmiumakude puhul.

• Kaal. Liitiumioonakud on traditsiooniliselt kergemad. Kui kasutame rasket tööriista korduvalt päev läbi 8-tunnise tööpäeva jooksul, siis oleme lõpuks omadega läbi. Võimalus kiiresti töötada ilma väsimuseta käelabades, randmetes, käsivartes, õlgades ja seljas on meie jaoks oluline ning siinkohal on meie laetavate akude lemmikperekond taaskord muutnud maailma.

Valige hästi
Valige oma akutööriista tootjat hästi, sest igal suuremal brändil on oma stiiliga laetav liitiumioonaku ja sellega seonduv tehnoloogia.

Hoidke jahedas
Kuumus on akude vaenlane, seega on väga oluline laetavas akus genereeritud soojuse juhtimine. Mida kuumemaks aku läheb, seda vähem ta kestab.