ESKARO

Isoleervärv Eskaro Objekt, täismatt, valge (A) 0,9L

Toote kood: 500598959

EAN kood: 4740381012037

Eskaro Objekt on valge täismatt vesialuseline akrülaatvärv tugevalt määrdunud lagede ja seinte värvimiseks. Isoleerib mustuse, on hea nakkevõimega ning tugevdatud sünteetilise vaiguga. Eskaro Objekt on hea kattevõimega ning on tugevdatud...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 7,90 € / tk 6,58 € / tk 8,78 € / l 7,31 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Eskaro Objekt on valge täismatt vesialuseline akrülaatvärv tugevalt määrdunud lagede ja seinte värvimiseks. Isoleerib mustuse, on hea nakkevõimega ning tugevdatud sünteetilise vaiguga.

  Eskaro Objekt on hea kattevõimega ning on tugevdatud sünteetilise vaiguga. Värvil on hea nake erinevate pindadega, sealhulgas alküüd- ja õlivärviga eelnevalt värvitud pindadega. Isoleerib hästi nikotiini-, tahma-, nõe-, ja roosteplekid, veelekete jäljed jm mustuse. Objekt moodustab valge, mati pinnakatte ning kaitseb pinda kolletumise eest.

  Objekt on isoleervärv tugevalt määrdunud lagede ja seinte värvimiseks sisetöödel (esikud, koridorid, köögid, elutoad, bürood, klassid, hotellid jt. ühiskondlikud ruumid). Sobib kasutamiseks kruntvärvina vesialuseliste pinnakattevärvide alla. Ei sobi mööbli, põrandate, uste värvimiseks.

  Aluspindadeks sobivad uued või varem värvitud pinnad: betoon-, kergbetoon-, kipsplaat-, puitkiudplaat-, krohvitud- või pahteldatud pinnad. Sisetöödeks.

  • Kulunorm: 6 - 10 m²/l
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 50%): ülevärvitav 1-2h möödudes, täielik kuivamine 2h
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, värvirull

  • Märghõõrdekindlus (ISO 11998): klass 3
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: +10...+25°C

  Värvi toon on valge (baas A) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt Eskarocolor toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,3 kg
  Pakendi mõõtmed 10.5 x 10.5 x 13.3 cm
  Läikivusaste Täismatt
  Lahusti Vesi