TURTLE WAX

Käivitusgaas Turtle Wax, 300ml

Toote kood: 500218857

EAN kood: 7314890003069

Turtle Go Start on tõhus abivahend bensiini- ja diiselmootorite käivitamisprobleemide korral. Vähendab kulumist ja säästab akut. Sobib kasutamiseks autodes, paatides, traktorites, muruniidukites, mopeedides jm. Kasutusjuhend: pihustage...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 4,79 € / tk 3,99 € / tk 15,97 € / l 13,31 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Turtle Go Start on tõhus abivahend bensiini- ja diiselmootorite käivitamisprobleemide korral. Vähendab kulumist ja säästab akut. Sobib kasutamiseks autodes, paatides, traktorites, muruniidukites, mopeedides jm.

  Kasutusjuhend: pihustage õhupuhasti avasse paari sekundi jooksul. Käivitage mootor võimalikult ruttu. Vältige üledoseerimist.

  Hoiatus! Eriti tuleohtlik. Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. Kahjulik veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal süttimisallikast – mitte suitsetada! Vältida auru/udu sissehingamist. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Vältida kemikaali sattumist keskkonda. Pakend on surve all. Kaitsta päikesevalguse eest ning hoida temperatuuril alla 50ºC. Mitte lõhkuda ega põletada pakendit, ka mitte siis, kui see on tühi. Mitte pihustada tulle ega hõõguvale materjalile.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,2 kg
  Pakendi mõõtmed 5.5 x 20.8 x 5.5 cm