SWISSINNO

Kärbsepüünis elektriline Swissinno, sisetingimustesse 1W

Toote kood: 500836333

EAN kood: 7640104977124

Putukapeletaja LED valgusega. Putukatapja kiirgab ultraviolettvalgust, mis meelitab kärbseid, koiliblikaid, moskiitosid, sääski jt lendavaid putukaid kõrgepingega metallvõre vastu, kus nad saavad elektrilöögi ja surevad hetkega. Mõõdud 10,5x11x2...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 24,95 € / tk 20,79 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Putukapeletaja LED valgusega. Putukatapja kiirgab ultraviolettvalgust, mis meelitab kärbseid, koiliblikaid, moskiitosid, sääski jt lendavaid putukaid kõrgepingega metallvõre vastu, kus nad saavad elektrilöögi ja surevad hetkega.

  Mõõdud 10,5x11x2 cm. Kui putukatapja kasutamisel järgida kasutusjuhiseid, on seade täiesti ohutu. Väline kaitsevõre ei lase sõrmedel pingestatud metallvõre vastu puutuda. Kiiratav ultraviolettvalgus pole inimeste või lemmikloomade tervisele kahjulik. Võre on ummistumis- ja roostekindel. Parima töövõime tagamiseks puhastage seadet iga nädal või tihemini, kui putukaid on palju. Väga tähtis: enne puhastamist ühendage alati putukatapja vooluvõrgust lahti ja lülitage see välja! Seade on mõeldud kasutamiseks ainult sisetingimustes. Veenduge enne seadme vooluvõrku ühendamist, et selle pinge ja sagedus on sobivad. Elektrilöökide vältimiseks ärge eemaldage ühtki seadme osa ega proovige seadet avada. Ärge laske veel või muudel vedelikel seadme sisse pääseda. Ärge jätke seadet vihma kätte. Kõrgepinge! Hoidke lastest ja lemmikloomadest eemal!

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,12 kg
  Pakendi mõõtmed 11.0 x 11.0 x 20.0 cm