ASB GREENWORLD

Külvi- ja pikeerimismuld ASB Greenworld Profi Mix Typ-1, 100L

Toote kood: 501109186

EAN kood: 4008557030118

Väga hea muld noorte taimede kasvatamiseks – sobiva peene struktuuriga, täiendatud liivaga, mis vähendab ülekastmise ohtu. Külv: Täitke külvikast või pott mullaga, pressige mulda veidi tihedamaks ja siluge, seejärel külvake seemned ja katke...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,40 € / tk 5,33 € / tk 0,06 € / l 0,05 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Väga hea muld noorte taimede kasvatamiseks – sobiva peene struktuuriga, täiendatud liivaga, mis vähendab ülekastmise ohtu.

  Külv: Täitke külvikast või pott mullaga, pressige mulda veidi tihedamaks ja siluge, seejärel külvake seemned ja katke need kergelt mullaga, veidi kihti kinni vajutades. Mullas on piisavalt niiskust, kui peos kokku pressides jääb muld justkui lumepalliks. Hoidke külv soojas kohas. Hoides mulla ühtlaselt niiske, selleks võib külvikasti katte alla panna, kuid õhutamiseks tuleb kate avada korraks iga päev. Pikeerimine: sobiv aeg on siis kui taimedel on arenenud kaks idulehte. Valmistage ette pott, nagu külvilgi, pikeerimisel kasutage pulka, millega on väiksem oht taimi vigastada. Taimed istutage nii, et idulehed oleks mullaga tasa, siis on noor vars ühtlasemas temperatuurikeskkonnas, teatud taimedel kasvavad varre külge ka lisajuured, mis soodustavad kiiremat kasvu.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 16,8 kg
  Pakendi mõõtmed 86.0 x 40.0 x 22.0 cm
  Pakendi suurus (L) 100