GARDENA

Kastmispüstol peenardele Gardena Comfort

Toote kood: 501522626

EAN kood: 4078500017336

Peenarde kastmispüstoli Gardena Comfort eelised on mugav kasutus tänu heale haardele ja ergonoomilisele käivitusnupule, erinevad pihustusrežiimid, uuenduslik tilkumiskaitse, lihtne puhastamine ja külmumiskaitse. Comfort Bed taimepihusti püsib...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 26,90 € / tk 22,42 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Peenarde kastmispüstoli Gardena Comfort eelised on mugav kasutus tänu heale haardele ja ergonoomilisele käivitusnupule, erinevad pihustusrežiimid, uuenduslik tilkumiskaitse, lihtne puhastamine ja külmumiskaitse.

  Comfort Bed taimepihusti püsib tänu pehmest plastist elementidele eriti hästi käes. Ergonoomiline käivitusnupp koos integreeritud luku ja pideva, ühe sõrmega reguleeritava veehulgaga muudab kasutamise eriti meeldivaks. Tänu pihustusnurga uuenduslikule reguleerimisele saab muuta pehme pihusti laiust ning kohandada see peenra laiusele. Kasta saab nii fokusseeritud kui ka laia pehme pihustiga. Uuenduslik tilkumiskaitse takistab kasutusjärgset tilkumist, seetõttu ei saa jalad enam märjaks. Pehmest plastist düüse saab hõlpsalt, vaid pühkimise teel näiteks katlakivist puhastada. Integreeritud mustusefilter takistab suure mustuse sattumist pihustuspüstolisse. Filtri saab puhastamiseks hõlpsalt eemaldada.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,295 kg
  Pakendi mõõtmed 22.0 x 22.0 x 9.4 cm
  Laius (cm) 23,5
  Pikkus (cm) 26
  Materjal Plastmass