GARDENA

Kastmistaimer Gardena Flexcontrol

Toote kood: 501071187

EAN kood: 4078500188388

Gardena FlexControl muudab aia kastmise lihtsamaks kui kasutate vihmuteid, tilkkastmissüsteemi või vihmutisüsteemi. Kastmiskompuuter ühendatakse otse kraanile ning see juhib usaldusväärselt kastmist vastavalt valitud ajale ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 59,00 € / tk 49,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Gardena FlexControl muudab aia kastmise lihtsamaks kui kasutate vihmuteid, tilkkastmissüsteemi või vihmutisüsteemi. Kastmiskompuuter ühendatakse otse kraanile ning see juhib usaldusväärselt kastmist vastavalt valitud ajale ja kestusele.

  Eemaldatav juhtpaneel, mis lihtsustab seadistuste muutmist. LCD-ekraani selge kujundus näitab valitud seadistusi, näiteks nädalapäeva, kastmissagedust jne. Programmeerimine on mugav ja äärmiselt lihtne. Valige kastmise algusaeg, kestus ja sagedus pöördnupu ja klahvide abil. Saab valida ka konkreetse nädalapäeva. Seejärel ühendage juhtpaneel tagasi. Pärast seadistuste tegemist juhib arvuti kastmist täpselt vastavalt soovidele.

  FlexControl töötab 9 V leelispatareiga (ei ole komplektis) umbes ühe aasta. Peatselt tühjaks saavast patareist antakse märku. Lisaks saab kastmiskompuutrile ühendada vihma- või pinnaseniiskusanduri. Sellel on üks oluline eelis: vihma ajal või kui pinnas juba on piisavalt niiske, katkestatakse programmeeritud kastmine ja säästetakse nii hinnalist vett.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,7 kg
  Pakendi mõõtmed 11.3 x 15.7 x 16.0 cm