BIOLAN

Kasvuturvas Biolan 280L

Toote kood: 501394342

EAN kood: 4742030006794

Biolani Kasvuturvas on väetiselisandiga turbasegu harrastusaednikele. Sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks kõikjal aias. Kasvuturbas ei ole taimehaigusi ega umbrohtu ning...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 9,90 € / tk 8,25 € / tk 13,60 € / tk 11,33 € / tk Pakkumine kehtib kuni 28.02.2017

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Biolani Kasvuturvas on väetiselisandiga turbasegu harrastusaednikele. Sobib külvamiseks, istikute kasvatamiseks, lillede ja köögiviljade aluspinnamullaks ning pinnaseparanduseks kõikjal aias.

  Kasvuturbas ei ole taimehaigusi ega umbrohtu ning sellele on lisatud lupja ja väetist.

  Lillede ja köögiviljade kasvatus: Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede kasvatamiseks kasvuhoones ja avamaal, kas eraldi või mullaga segatult. Enamikule taimedele piisab Biolani Kasvuturba toitainevarudest kogu suveks. Väga palju toitaineid vajavatele taimedele soovitame lisaväetiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid. Nt tomati ja kurgi väetamine: 0,5 liitrit kanasõnnikugraanuleid istiku kohta kolm korda suve jooksul.

  Istikute kasvatamine: Biolani Kasvuturvas sobib köögiviljade ja lillede istikute kasvatamiseks. Tema toitainevarudest piisab enamikele istikutele kogu kasvuperioodiks. Väga palju toitaineid nõudvad taimed, nagu tomat ja kurk, vajavad istikustaadiumis lisaväetamist. Kasutage lisaväetamiseks Biolani kanasõnnikugraanuleid 0,5 dl/1 liitri vee kohta. Võite panna väetise kohe istikupoti põhja valmis.

  Pinnaseparandamine: Väetiselisandiga kasvuturvas on sobiv pinnaseparandusaine nii kuivadele liivapinnastele kui ka tihedatele savipinnastele. Sobiv hulk on kotitäis turvast 3 m² kohta. Segage turvas ühtlaselt pinnasesse kevadtööde ajal.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 55 kg
  Pakendi mõõtmed 90.0 x 50.0 x 30.0 cm
  Tüüp Aiamuld
  Pakendi suurus (L) 280
  Orgaaniline Ei