KEKKILÄ

Kasvuturvas Kekkilä, 300l

Toote kood: 501017332

EAN kood: 4742449000055

Kasvuturvas on väetatud ja lubjatud tume turvas, mis sobib kasvualuseks ja mulla omaduste parandamiseks kõigile koduaia taimedele. Sobib suurepäraselt kasvualuseks ka koduse kasvuhoone taimedele. Maht 300 l. Mulla omaduste parandajana tõstab...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 13,15 € / tk 10,96 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kasvuturvas on väetatud ja lubjatud tume turvas, mis sobib kasvualuseks ja mulla omaduste parandamiseks kõigile koduaia taimedele. Sobib suurepäraselt kasvualuseks ka koduse kasvuhoone taimedele. Maht 300 l.

  Mulla omaduste parandajana tõstab kasvuturvas liivase maa toitaine- ja niiskussisaldust ja suurendab tõhusalt ka kõigi aiamuldade huumussisaldust. Kasvuturba struktuur on vastupidav ja selle maaparanduslik mõju on pikaajaline. Kodukasvuhoonetes kasutatakse kasvuturvast kasvualuse või mulla sideainena. Selle struktuur on kohev ja väetisesisaldus tasakaalustatud, sobilik taimede varasele kasvufaasile. Parima saagi tagamiseks uuendatakse kasvuhoone kasvualust igal aastal. Kasutatud turvas sobib suurepäraselt komposti sideaineks või mulla parandamiseks.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 65 kg
  Pakendi mõõtmed 45.0 x 30.0 x 90.0 cm